Festyn z okazji Dnia Dziecka

24 maja odbył się festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka. W tym wyjątkowym dniu nie brakowało atrakcji. Dla każdego można było znaleźć coś ciekawego.

Szeroki wybór pieczonych domowych ciast ucieszył podniebienie niejednego łasucha. Fani motoryzacji mogli pooglądać pojazdy terenowe, a nawet przejechać się nimi. Dla wielbicieli grilla była kiełbaska pieczona. Przybyli goście mogli również zapoznać się ze sprzętem ratownictwa medycznego oraz WOPR. Fani sportu spotkali się ze sportowcami Kick Boxingu i szczecińskiej Pogoni.

Całość imprezy koncentrowała się szczególnie na najmłodszych. Tańce, śpiewy i wspólne zawody sportowe były jej integralną częścią.
Koniec festynu wieńczył spektakl przygotowany przez rodziców uczniów. Na scenie zagościły Smurfy, wiedźma Hogata i Gargamel.

Wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację festynu oraz sponsorom Dyrekcja szkoły serdecznie dziękuje.

A oto jak inni o nas napisali ZPL24.pl