Gminny Konkurs Języka Angielskiego

Wzorem poprzednich edycji, również i w tym roku szkolnym byliśmy gospodarzem Gminnego Konkursu Języka Angielskiego. Został on rozegrany w dwóch etapach: 9 maja br. odbyła się część indywidualna. Uczestniczyli w niej najlepsi znawcy angielskiego z SP 1, SP 2, SP 3, SP Tanowo, SP Trzebież, SP Pilchowi i SP 8. Wszyscy uczniowie przybyli do naszej szkoły pod opieką swoich nauczycieli.

Zmagania z zadaniami gramatycznymi wyłoniły najlepszą w Gminie Police trójkę

IV klasistów:  I. Wiktor Kruszewicz  SP 3

II. Nikodem Kunicki SP 8

III. Michał Jeżewski

V klasistów:    I. Agata Sałapa SP 8

II. Mariusz Dalke SP 8

III. Julia Nowak SP 1

VI klasistów:  I. Nicola Mazurkiewicz SP 8

II. Kacper Adamczyk SP 3

III. Marta Zagórska-Król SP 8

Nagrody rzeczowe dla zwycięzców ufundowała Gmina Police oraz Wydawnictwo Oxford University Press, dodatkowo umilając moment ogłoszenia wyników.

W drugim etapie, 16 maja, spotkaliśmy się, by rozegrać potyczki drużynowe, w wyniku których szkoły uplasowały się według następującej kolejności:

Miejsce           I SP 8

II. SP Tanowo

III. SP 3

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, ponieważ wiedza jaką zaprezentowali może być powodem dumy, ich osobistej oraz ich nauczycieli.

Zapraszamy do galerii.