Ósemeczki na wielkiej scenie…

10 maja 2014 roku nasz klasowy zespół taneczny „Ósemeczki” zatańczył w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach. Reprezentowaliśmy naszą szkołę już po raz trzeci w Wojewódzkich Konfrontacjach Tanecznych na etapie powiatowym.

Przygotowywaliśmy się do tego dnia długo i ciężko. Niejednokrotnie po próbach , byliśmy już bardzo zmęczeni. Ale warto było! To nic ,że nie otrzymaliśmy wyróżnienia. Dla nas wyróżnieniem było zatańczenie na prawdziwej scenie w świetle jupiterów i ogromnych braw. Ponadto byliśmy jedyną szkołą w Powiecie Polickim , która była na przeglądzie – dla nas to duży sukces.

Zachęcamy innych do tańca. To dobry sposób na ruch, nawet dla tych, którzy nie przepadają za zajęciami wychowania fizycznego. Spróbujcie- polecamy.

Dziękujemy pani dyrektor Ewie Rudnik  za zasponsorowanie koszulek na występ, a naszym Rodzicom za kibicowanie i brawa.

Klasa IIIe z wychowawcą Beatą Sadownik

Zapraszamy do galerii.