Sprzątanie świata

Już po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli czynny udział w akcji „Sprzątana świata”.

W tym roku odbywało się pod hasłem „Turysto, szanuj środowisko!”. Uczniowie klas 2-6  naszej szkoły „uzbrojeni” w worki i rękawice ochoczo zabrali się do porządkowania śmieci. A trzeba przyznać, że było ich sporo. Z pewnością tak duża ilość śmieci wpłynie na wrażliwość najmłodszych i dostrzegą oni fakt, jak bardzo ważne jest dbanie o czystość otaczającej nas natury. Po zorganizowanej akcji wszyscy byliśmy zadowoleni, że nasz przyszkolny teren został oczyszczony i wysprzątany.

Mamy nadzieję, że zorganizowana akcja przyczyni się do poprawy jakości naszego lokalnego środowiska oraz sprawi, że dzieci i młodzież szkolna będą miały większą świadomość ekologiczną.
Zapraszamy do galerii.