Gminny Konkurs Ortograficzny „Ortografik”

11 października odbył się  I etap Gminnego  Konkursu Ortograficznego  „Ortografik”.

Do drugiego etapu zakwalifikowali się:

klasy 4

  1.  Cimcioch Dawid  1,25 bł.
  2. Antecki Krzysztof 1,75.bł.
  3. Morawski Damian 1,25 bł.
  4. Szymański Miłosz 1 bł.
  5. Morzyc Mateusz 3,25 bł.
  6. Moneta Bogumił 0,25 bł.
  7. Kalbarczyk Jakub 3,25 bł.
  8. Lolas Konstantinos 1 bł.
  9. Mikołajczak Michał 3,25 bł.
  10. Paska Olgierd 4 bł.
  11. Kuźmińka Martyna 1,5 bł
  12. Koper Aleksandra o,25 bł.
  13. Paszko Anna 0 bł.
  14. Ludwig Nikola o bł.
  15. Dudek Oliwia 1,25 bł
  16. Bućko Ala 2,25 bł.
  17. Szuper Alicja 1 bł.
  18. Antoszek Mikołaj 3 bł.

Klasy 5:

  1. Michalak Kinga 0bł.
  2. Pabin Krystian 0 bł.
  3. Prabucka Weronika 0 bł.
  4. Kunicki Nikodem 0 bł.
  5. Malicka Martyna 0 bł.
  6. Latosińska  Katarzyna 0 bł.
  7. Kucharska Bogumiła 0 bł.
  8. Leśniewski Kacper 0 bł.
  9. Głuszyk Kamila 0,5 bł.
  10. Chojecka Aleksandra 1 bł.
  11. Bieniarz Oliwia 1 bł.
  12. Dębiński Krzysztof  1 bł
  13. Gładkowski Mikołaj 1 bl.
  14. Drytkiewicz Natalia 1 bł.
  15. Bohonos Tomasz 1 bł.
  16. Szczykutowicz Jakub 1,25 bł.
  17. Wardziak Gracjan 1,25 bł.
  18. Ziółkowski Szymon 1,5 bł.
  19. Staniszewski Oskar 1, 5 bł.
  20. Solińska Julia 1, 75 bł.
  21. Kłos Aleksandra 1,75 bł
  22. Gawałkiewicz Daria 1,75 bł.
  23. Sporek Dawid 1,75 bl.
  24. Wichowska Agata 2 bl.
  25. Dorc Natalia 2 bł.
  26. Kaźmierczak Alicja 2 bł.
  27. Janulewicz Oliwia 2 vbł.
  28. Czeszejko Kinga 2 bł.
  29. Bandrowska Matylda 2,5 bł.
  30. Rzempała Weronika 2,75 bł.
  31. Gabriel Kacper 3,25 bł
  32. Majchrzak-Pożarowska Magdalena 3,5 bł.
  33. Garbarczyk Weronika 3,5 bł.
  34. Stachowiak Michał 4 bł.

Klasy 6:

  1. Oleszkiewicz Szczepan 1 bł.
  2. Dalke Mariusz 2 bł.
  3. Murawski Jakub 2 bł.
  4. Antoszek Bartłomiej 1 bł.
  5. Cimcioch Karolina  3bł.
  6. Spajzer Emilia 0bł.
  7. Sekuła Natalia 1bł.
  8. Szydłowska Marika  1,25 bł.
  9. Zajdlewicz Gracjan 2 bł.
  10. Wielgos Agata 0bł.
  11. Hausner Julia 1 bł.
  12. Lewandowska Julia 1 bł
  13. Sałapa Agata 0 bł.
  14. Gałka Marek 0,25 bł.
  15. Szymańska Katarzyna 4 bł.
  16. Chojęta Julia  1bł.
  17. Wielgos Adrianna 0 bł.
  18. Walczak Aleksandra 1 bł.
  19. Ratajczak Aleksandra 0 bl.
  20. Milewski Mariusz  1bł.
  21. Mazurek Julia 1 bł.
  22. Zygmunt Kinga 2 bł.
  23. Olejniczak Wiktoria 0 bł.
  24. Pięta Krzysztof 1 bł.
  25. Manerowska Nikola 1 bł.
  26. Sękowska Agata  2 bł.
  27. Michalak Mateusz 0,25 bl.
  28. Ostrowska Gabriela 3,25 bł.
  29. Tkaczuk Martyna 0 bł.
  30. Skalik Martyna 0 bł.
  31. Kłosińska Victoria 0 bl.
  32. Bik Karolina 2 bł.