Wyniki I etapu Konkursu Matematycznego „Bawimy się w matematykę”

Podajemy wyniki I etapu Konkursu Matematycznego „Bawimy się w matematykę”

klasy 4

maksymalna liczba punktów -10
minimalna liczba punktów – 5

 

LP Nazwisko i imię Klasa Ilość punktów
1 Lolas Konstantinos IV a 10
2 Mikulska Patrycja IV a 10
3 Pacuła Otylia IV a 10
4 Piotrowska Kamila IV a 10
5 Szuper Alicja IV a 10
6 Mikołajczak Michał IV a 6
7 Ziętek Wiktoria IV a 6
8 Bobrowski Emanuel IV b 10
9 Konarska Małgorzata IV b 10
10 Koper Aleksandra IV b 10
11 Matuszewski Igor IV b 10
12 Rokicka Małgorzata IV b 8
13 Komorek Ola IV b 7
14 Pełka Szymon IV b 6
15 Antecki Krzysztof IV c 10
16 Demel Wiktoria IV c 10
17 Morzyc Mateusz IV c 10
18 Jomma Dilan IV c 8
19 Kasprzyk Dariusz IV c 7
20 Kastrau Fryderyk IV c 6
21 Tarkowska Aleksandra IV c 6
22 Antoszek Mikołaj IV d 10
23 Kalbarczyk Kuba IV d 10
24 Poska Olgierd IV d 10
25 Radziwanowska Marta IV d 10
26 Palusiński Michał IV d 8
27 Cimcioch Dawid IV d 6
28 Dołęga Rafał IV e 10
29 Kuźmińska Martyna IV e 10
30 Ludwig Nikola IV e 10
31 Mazurak Michał IV e 10
32 Orzechowski Kacper IV e 10
33 Paszko Anna IV e 10
34 Ziarkiewicz Bartosz IV e 10
35 Boreczek Kamil IV e 6
36 Kubicki-Filipowski Oskar IV f 10
37 Szymański Miłosz IV f 10
38 Malec Julia IV f 9
39 Brynda Aleks IV f 6
40 Błauż Iga IV g 10
41 Gabriel Wiktoria IV g 10
42 Konecka Paulina IV g 10
43 Szczepkowski Adrian IV g 10
44 Matelska Wiktoria IV g 8
45 Pałka Szymon IV g 8
46 Śnigurowicz Alicja IV g 8
47 Antoszewska Roksana IV h 10
48 Bromirska Weronika IV h 10
49 Jarosz Katarzyna IV h 10
50 Niedźwiecka Aleksandra IV h 10
51 Piwkowska Julia IV h 10
52 Pypa Szymon IV h 10
53 Ziółek Maksymilian IV h 10
54 Kałwa Anna IV h 9
55 Kostrzewa Kordian IV h 8
56 Zając Natalia IV h 8
57 Górecka Kamila IV h 7
58 Nowak Piotr IV h 6
59 Czernielewska Gabriela IV c 2
60 Dudek Oliwia IV g 4
61 Halusiak Wiktoria IV h 2

 

klasy 5

maksymalna liczba punktów -9
minimalna liczba punktów – 4,5

 

LP Nazwisko i imię Klasa Ilość punktów
1 Bandrowska Matylda 5d 0
2 Bieniarz Oliwia 5f 9
3 Bobkiewicz Martyna 5e 4
4 Bohonos Tomasz 5f 9
5 Chojęta Nadia 5c 6
6 Czeszejko Kinga 5g 9
7 Dębiński Krzysztof 5d 9
8 Drytkiewicz Natalia 5g 9
9 Dorc Natalia 5c 6
10 Dzwonek Jakub 5d 7
11 Figiel Michał 5f 9
12 Gładkowski Mikołaj 5c 9
13 Głuszyk Kamila 5c 7
14 Golema Martyna 5e 4
15 Grabarczyk Weronika 5d 7
16 Hasior Dorian 5f 9
17 Hemmerling Dominik 5b 3
18 Janulewicz Oliwia 5c 8
19 Kalinowka Marika 5d 5
20 Kazimierczak Alicja 5c 9
21 Kłos Aleksandra 5f 9
22 Kowalczyk Adam 5c 8
23 Kucharska Bogumiła 5g 9
24 Kucharska Zuzanna 5f 8
25 Kunicki Nikodem 5c 9
26 Majchrzak-Pożarowska Magdalena 5a 1
27 Malicka Martyna 5d 1
28 Michalak Kinga 5a 9
29 Mijalski Patryk 5e 5
30 Moczulska Martyna 5e 7
31 Pabin Krystian 5a 7
32 Prabucka Weronika 5f 9
33 Rymarek Roksana 5f 9
34 Rzempała Weronika 5c 7
35 Skarżyńska Maja 5a 8
36 Skórzyński Mateusz 5b 1
37 Solińska Julia 5g 8
38 Sosna Damian 5e 9
39 Stachowiak Michał 5e 7
40 Staniak Oliwia 5g 8
41 Tułodziecki Oskar 5e 2
42 Wiśniewska Zuzanna 5e 9
43 Zdanuk Dominika 5b 7
44 Zygmunt Magdalena 5g 5

 

klasy 6

maksymalna liczba punktów -9
minimalna liczba punktów – 4,5

 

LP Nazwisko i imię Klasa Ilość punktów
1 Antoszek Bartłomiej 6a 9
2 Manerowska Nikola 6a 8
3 Mazurek Julia 6a 8
4 Modrzyński Hubert 6a 8
5 Olejniczak Wiktoria 6a 9
6 Ostrowska Gabriela 6a 8,5
7 Peda Mateusz 6a 5,5
8 Hausner Julia 6b 8
9 Kowalczyk Daniel 6b 9
10 Kwinta Jakub 6b 9
11 Lewandowska Julia 6b 9
12 Lis Dominik 6b 9
13 Oleszkiewicz Szczepan 6b 9
14 Piech Maja 6b 7,5
15 Sałapa Agata 6b 8
16 Walczak Aleksandra 6b 8,5
17 Wielgos Adrianna 6b 9
18 Wielgos Agata 6b 9
19 Antonowski Wiktor 6c 9
20 Bąkowska Alicja 6c 9
21 Chojęta Julia 6c 4,5
22 Makowski Damian 6c 9
23 Mazurak Wiktoria 6c 9
24 Oktaba Julia 6c 9
25 Szymańska Katarzyna 6c 6
26 Wajs Damian 6c 6,5
27 Wijas Jakub 6c 5,5
28 Wiśniewski Olaf 6c 7
29 Bik Kalina 6d 9
30 Dalke Mariusz 6d 7
31 Jomma Nura 6d 6,5
32 Jucha Jakub 6d 9
33 Kłosińska Victoria 6d 7,5
34 Modrzejewska Julia 6d 6
35 Ratajczak Aleksandra 6d 9
36 Rus Oliwier 6d 6,5
37 Skalik Martyna 6d 8,5
38 Wiśnios Weronika 6d 8
39 Cimcioch Karolina 6e 9
40 Ćwikła Kacper 6e 9
41 Ratajczak Dawid 6e 9
42 Sielicka Natalia 6e 9
43 Spajzer Emilia 6e 8,5
44 Zajdlewicz Gracjan 6e 9
45 Wojewoda Michał 6f 8,5
46 Brzuszkiewicz Julia 6g 7,5
47 Krasnodębska Julia 6g 8
48 Łachwa Dawid 6g 8,5
49 Małecki Marcin 6g 4,5
50 Murawski Jakub 6g 9
51 Nyczka Dawid 6g 9
52 Ostrowski Artur 6g 7,5
53 Przybyło Julia 6g 5
54 Tworkowski Łukasz 6g 9
55 Chmielczyk Michał 6h 9
56 Gwizdek Mateusz 6h 7
57 Sękowska Agata 6h 9
58 Ingielewicz Gracjan 6c 4
59 Trojanowska Alicja 6c 4
60 Bilik Adam 6f 3
61 Dymowski Jakub 6g 2
62 Ruszkowska Julia 6g 4