Spotkanie z pisarzem

21 listopada klasy trzecie filii uczestniczyły w spotkaniu z pisarzem Panem Kazimierzem Szymeczko. Spotkanie odbyło się w nowej, pięknej bibliotece, która znajduje się w budynku mieszkalnym przy ul. Bankowej.
Jasne i przestronne wnętrza zachęcają do wejścia i do czytania. Tam przyjechał na spotkanie pisarz, którego książki mamy w szkolnej bibliotece, ale mało znamy jego twórczość. Tymczasem Pan Kazimierz Szymeczko napisał już wiele książek dla dzieci i młodzieży. Spotkanie było bardzo ciekawe, a dzieci przygotowały się do spotkania z pisarzem i zadawały wiele pytań. Z pewnością po tym spotkaniu wzrośnie zainteresowanie książkami Pana Kazimierza Szymeczko. Nowa biblioteka zachwyciła dzieci i mamy nadzieję, że będzie przez nie często odwiedzana.

Zapraszamy do galerii.