Wyniki II etapu konkursu „Bawimy się w matematykę”

29 listopada 2014 r. odbył się II etap konkursu „Bawimy się w matematykę” podajemy wyniki konkursu

 klasy 4

Maksymalna ilość punktów  – 4

Minimalna ilość punktów – 3

LP Nazwisko i imię Klasa Ilość punktów
1 Szaniawski Paweł IVe 3
2 Łacic Sebastian IVa 3
3 Szuper Alicja IVa 4
4 Kawczyńska Olga IVc 4
5 Paszko Anna IVe 4
6 Rafalska Nikola IVe 4
7 Brynda Aleks IVf 3
8 Pirecki Daniel IV a 3
9 Kubicki Filipowski Oskar IV f 4
10 Szymański Miłosz IV f 4
11 Kawczyńska Nadia IV c 4
12 Ziółek Maksymilian IV h 4
13 Paska Olgierd IVd 3
14 Matuszewski Igor IV b 4
15 Wysocki Dawid IV b 4
16 Antoszek Mikołaj IV d 4
17 Ziarkiewicz Bartosz IV e 4
18 Jarosz Katarzyna IVh 4
19 Koper Aleksandra IV b 4
20 Suchta Michał IV b 3
21 Ludwig Nikola IV e 4
22 Brożyna Maria IVe 4
23 Pypa Szymon IV h 4
24 Antosik Adrian IV h 4
25 Zając Natalia IV h 3
26 Kuźmińska Martyna IV e 4
27 Kostrzewa Kordian IVh 4
28 Morawski Damian IV g 4
29 Antoszewska Roksana IV h 4
30 Niedźwiecka Natalia IV h 4
31 Malicki Łukasz IV a 4
32 Lolas Konstantinos IVa 4
33 Stramska Amelia IV c 3
34 Górecki Kamila IVh 4
35 Piwkowska Julia IV h 4
36 Pałka Szymon IVg 3
37 Śnigurowicz Alicja IV g 3
38 Kastrau Fryderyk IV c 4
39 Bromirska Weronika IV h 4
40 Gabriel Wiktoria IVg 4
41 Konecka Paulina IVg 4
42 Błauż Iga IV g 4
43 Matelska Wiktoria IVg 4
44 Piotrowska Kamila IV a 4
45 Demel Wiktoria IV c 4
46 Szott Maciej IV a 4
47 Mikolajczak Michał IV a 4
48 Mazurak Michał IV e 4
49 Antecki Krzysztof IV c 4
50 Pasierbek Daniel IV h 4

Uczniowie , którzy  nie zakwalifikowali się do III etapu konkursu

LP Nazwisko i imię Klasa Ilość punktów
1 Struzicka Karolina IV a 2
2 Felbur Martyna IV a 2
3 Rusinek Julia IV a 2
4 Szymczyk Aleksandra IV a 1
5 Mikulska Patrycja IV a 2
6 Morzyc Mateusz IV c 2
7 Kasprzyk Dariusz IV c 2
8 Tarkowska Aleksandra IV c 2
9 Palusiński Michał IV d 0
10 Sroczyński Gracjan IV e 2
11 Orzechowski Kacper IV e 2
12 Dołęga Rafał IV e 0
13 Nowak Piotr IV h 2
14 Cimcioch Dawid IV d 2
15 Kałwa Anna IV h 2
16 Konarska Małgorzata IV b 2
17 Rokicka Małgorzata IV b 2
18 Jomma Dilan IV c 2
19 Moneta Bogumił IV c 1
20 Bobrowski Emanuel IV b 2
21 Wawrzycki Fabian IV a 2
22 Kołodziejczyk Emil IV e 1
23 Boreczek Kamil IV e 2
24 Szczepkowski Adrian IV g 2
25 Roszkowska Julia IV e 2
26 Komorek Aleksandra IV b 0

klasy 5

Maksymalna ilość punktów  – 8

Minimalna ilość punktów – 6

LP Nazwisko i imię Klasa Ilość punktów
1 Czeszejko Kinga 5g 8
2 Dębiński Krzysztof 5d 8
3 Drytkiewicz Natalia 5g 8
4 Dorc Natalia 5c 8
5 Figiel Michał 5f 8
6 Gładkowski Mikołaj 5c 8
7 Grabarczyk Weronika 5d 8
8 Janulewicz Oliwia 5c 8
9 Kalinowka Marika 5d 8
10 Każmierczak Alicja 5c 8
11 Kucharska Bogumiła 5g 8
12 Michalak Kinga 5a 8
13 Mijalski Patryk 5e 8
14 Prabucka Weronika 5f 8
15 Rymarek Roksana 5f 8
16 Skarżyńska Maja 5a 8
17 Solińska Julia 5g 8
18 Sosna Damian 5e 8
19 Sporek Dawid 5d 8
20 Staniak Oliwia 5g 8
21 Bohonos Tomasz 5f 7
22 Dzwonek Jakub 5d 7
23 Kowalczyk Adam 5a 7
24 Zdanuk Dominika 5b 7
25 Kłos Aleksandra 5f 6
26 Latosińska Katarzyna 5f 6

Uczniowie , którzy  nie zakwalifikowali się do III etapu konkursu

LP Nazwisko i imię Klasa Ilość punktów
1 Bieniarz Oliwia 5f 3
2 Chojęta Nadia 5c 3
3 Głuszyk Kamila 5c 3
4 Zygmunt Magdalena 5g 3

Klasy 6

Maksymalna ilość punktów  – 12

Minimalna ilość punktów – 9

 

LP Nazwisko i imię Klasa Ilość punktów
1 Antoszek Bartłomiej 6a 10
2 Mazurek Julia 6a 11
3 Modrzyński Hubert 6a 10
4 Hausner Julia 6b 10
5 Kwinta Jakub 6b 12
6 Lewandowska Julia 6b 12
7 Lis Dominik 6b 10,5
8 Oleszkiewicz Szczepan 6b 10
9 Ratajczak Aleksandra 6b 9
10 Sałapa Agata 6b 12
11 Walczak Aleksandra 6b 12
12 Wielgos Adrianna 6b 10
13 Wielgos Agata 6b 10
14 Makowski Damian 6c 12
15 Mliczek Jan 6c 12
16 Oktasa Julia 6c 10
17 Wajs Damian 6c 12
18 Bik Karolina 6d 9
19 Dalke Mariusz 6d 11,5
20 Jomma Nura 6d 9
21 Tkaczuk Martyna 6d 9
22 Cimcioch Karolina 6e 12
23 Ćwikła Kacper 6e 10
24 Ratajczak Dawid 6e 12
25 Spajzer Emilia 6e 12
26 Zajdlewicz Gracjan 6e 12
27 Łachwa Dawid 6g 9
28 Murawski Jakub 6g 10

Uczniowie , którzy  nie zakwalifikowali się do III etapu konkursu

LP Nazwisko i imię Klasa Ilość punktów
1 Peda Mateusz 6a 5
2 Manerowska Nikola 6a 5
3 Kowalczyk Daniel 6b 2
4 Chojęta Julia 6c 5
5 Mazurak Wiktoria 6c 5
6 Jucha Jakub 6d 7
7 Modrzejewska Julia 6d 5
8 Prus Oliwier 6d 8
9 Sobański Kacper 6d 8
10 Gałka Marek 6f 7
11 Wojewoda Michał 6f 1
12 Brzuszkiewicz Julia 6g 4
13 Krasnodębska Julia 6g 5,5
14 Małecki Marcin 6g 5
15 Nyczka Dawid 6g 6
16 Ostrowski Artur 6g 7
17 Przybyło Julia 6g 2
18 Tworkowski Łukasz 6g 2
19 Sękowska Agata 6h 5,5