Turniej Mikołajkowy

13 grudnia 2014 roku w naszej szkole, kolejny już raz  odbył  się  Mikołajkowy Turniej Gier i Zabaw o Puchar Burmistrza Polic. Do udziału w turnieju zgłosiło się 5 drużyn: SP1, SP 3,  SP Trzebież , SP Niekłończyca i SP 8.
W wyniku wspaniałej sportowej rywalizacji po biegach klas I-III,  w ogólnej klasyfikacji kilkoma punktami prowadziła Szkoła Podstawowa nr 3. Po biegach klas Iv  prowadzenie objęła nasza szkoła i już do końca zawodów go nie oddała.
W ogólnej klasyfikacji reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce – 104,5 pkt.,
II miejsce SP3 – 93,5 pkt.,
III miejsce SP Niekłoczyca – 79 pkt.,
IV miejsce SP 1 – 48 pkt.,
V miejsce SP Trzebież – 35 pkt.
Wszystkim  zawodnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą zabawę i sportowe emocje.

Zapraszamy do galerii