Kiermasz świąteczny w filii

Kiermasze świąteczne są już w szkole tradycją. Dzieci, rodzice i nauczyciele przygotowują ozdoby choinkowe przez cały grudzień.
Zawsze włącza się do tej akcji Rada Osiedla nr 7 i przygotowuje przepiękne prace. Oferta jest potem bardzo bogata i każdy znajduje ciekawą ozdobę choinkową. Zawsze są także ciasta upieczone przez niezawodne mamy i babcie. Wieczorem dzieci prezentują Jasełka dla swoich rodziców. A wszystko po to, by pomagać tym, którzy tej pomocy bardzo potrzebują. W tym roku będzie to dofinansowanie szkolnych wycieczek. Każde dziecko powinno pojechać na wycieczkę, ale nie zawsze jest to możliwe. Stąd tegoroczna pomoc. Jest także cel nadrzędny – uczenie empatii i pomocy drugiemu człowiekowi. Najmłodsze dzieci uczą się tego, że każdy może pomagać i wspierać innych. Może mieć serce na dłoni.

Zapraszamy do galerii.