Wyniki III etapu konkursu „Bawimy się w matematykę”

Dnia 10.01.2015 roku odbył się już  III etap konkursu „Bawimy się w matematykę” podajemy wyniki.

klasy IV

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do półfinału:

max. ilość punktów: 10,   min. ilość punktów: 9

Lp. Nazwisko i imię Klasa Liczba punktów
1. Lolas Konstantinos IV a 10
2. Piotrowska Kamila IV a 10
3. Szuper Alicja IV a 10
4. Borejza Martyna IV a 9
5. Koper Aleksandra IV b 10
6. Matuszewski Igor IV b 9
7. Wysocki Dawid IV b 9
8. Antecki Krzysztof IV c 10
9. Paska Olgierd IV d 10
10. Radziwanowska Marta IV d 10
11. Dołęga Rafał IV e 10
12. Kuźmińska Martyna IV e 10
13. Paszko Anna IV e 10
14. Stemler Szymon IV e 10
15. Ziarkiewicz Bartosz IV e 10
16. Ludwig Nikola IV e 9
17. Rafalska Nikola IV e 9
18. Brynda Aleks IV f 10
19. Kubicki-Filipowski Oskar IV f 10
20. Konecka Paulina IV g 10
21. Morawski Damian IV g 10
22. Śnigurowicz Alicja IV g 10
23. Błauż Iga IV g 9
24. Gabriel Wiktoria IV g 9
25. Antosik Adrian IV h 10
26. Jarosz Katarzyna IV h 10
27. Kostrzewa Kordian IV h 10
28. Niedźwiecka Natalia IV h 10
29 Pasierbek Daniel IV h 9
30 Pypa Szymon IV h 9
31 Ziółek Maksymilian IV h 9

Uczniowie, którzy  nie zakwalifikowali się do półfinału:

LP Nazwisko i imię Klasa Ilość punktów
1 Pacuła Otylia IV a 5
2 Pirecki Daniel IV a 5
3 Szott Maciej IV a 4
4 Ziętek Wiktoria IV a 3
5 Furman Alina IV b 4
6 Kastrau Fryderyk IV c 5
7 Stramska Amelia IV c 4
8 Demel Wiktoria IV c 1
9 Piech Julia IV d 7
10 Obrzut Mateusz IV d 6
11 Antoszek Mikołaj IV d 5
12 Brożyna Maria IV e 8
13 Mazurak Michał IV e 7
14 Szymański Miłosz IV f 6
15 Matelska Wiktoria IV g 5
16 Antoszewska Roksana IV h 6
17 Bromirska Weronika IV h 6
18 Piwkowska Julia IV h 6
19 Zając Natalia IV h 6

 

klasy V

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do półfinału:

max. ilość punktów: 10,   min. ilość punktów: 9

Lp. Nazwisko i imię Klasa Liczba punktów
1. Bohonos Tomasz 5f 10
2. Bronka Maksymilian 5f 10
3. Dębiński Krzysztof 5d 10
4. Dzwonek Jakub 5d 10
5. Figiel Michał 5f 10
6. Gładkowski Mikołaj 5c 10
7. Garbarczyk Weronika 5d 10
8. Kalinowka Marika 5d 10
9. Kazimierczak Alicja 5c 10
10. Kłos Aleksandra 5f 10
11. Kowalczyk Adam 5e 10
12. Kucharska Bogumiła 5g 10
13. Latosińska Katarzyna 5f 10
14. Michalak Kinga 5a 10
15. Mijalski Patryk 5e 9
16. Rymarek Roksana 5f 10
17. Skarżyńska Maja 5e 10
18. Sporek Dawid 5d 10
19. Zdanuk Dominika 5b 9

Uczniowie, którzy  nie zakwalifikowali się do półfinału:

1. Czeszejko Kinga 5g 7
2. Drytkiewicz Natalia 5g 7
3. Dorc Natalia 5c 4
4. Solińska Julia 5g 4
5. Sosna Damian 5e 0
6. Staniak Oliwia 5g 0
7. Wiśniewska Zuzanna 5e 8

 

klasy VI

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do półfinału:

max. ilość punktów: 10,   min. ilość punktów: 9

Lp. Nazwisko i imię Klasa Liczba punktów
1. Antoszek Bartłomiej 6a 10
2. Mazurek Julia 6a 10
3. Modrzyński Hubert 6a 10
4. Ostrowska Gabriela 6a 9,5
5. Hausner Julia 6b 9,5
6. Kwinta Jakub 6b 10
7. Lewandowska Julia 6b 10
8. Lis Dominik 6b 10
9. Oleszkiewicz Szczepan 6b 10
10. Ratajczak Aleksandra 6b 9
11. Sałapa Agata 6b 10
12. Wielgos Adrianna 6b 10
13. Wielgos Agata 6b 10
14. Cimcioch Karolina 6e 10
15. Ćwikła Kacper 6e 10
16. Makowski Damian 6c 10
17. Mliczek Jan 6c 10
18. Oktaba Julia 6c 9,5
19. Spajzer Emilia 6e 9
20. Wajs Damian 6c 10
21. Zajdlewicz Gracjan 6e 10
22. Dalke Mariusz 6d 10
23. Ratajczak Dawid 6e 10
24. Łachwa Dawid 6g 10
25. Murawski Jakub 6g 10

Uczniowie, którzy  nie zakwalifikowali się do półfinału:

Lp. Nazwisko i imię Klasa Liczba punktów
1. Walczak Aleksandra 6b 7
2. Tkaczuk Martyna 6d 7,5