Powiatowy Konkurs Recytatorski

Jak co roku w marcu odbył się w MOK-u Powiatowy Konkurs Recytatorski. Grono uczestników było bardzo liczne i świetnie przygotowane. Barw naszej szkoły bronili najlepsi recytatorzy: Malwina Gawryszak kl. 3b, Maciej Madaliński kl. 3d, Lidia Zwierzchowska kl.2c, Wiktoria Modrzyńska kl.1b, Amelia Kucharska 1d, Kaja Sumińska 3d .

Po zaciętej walce i po bardzo długim wyczekiwani na werdykt komisji, ogłoszono wyniki. Laureatem tegorocznego konkursu została nasza uczennica Kaja Sumińska z kl 3 d. Wyróżnienie otrzymały Malwina Gawryszak z kl 3b i Lidia Zwierzchowska z kl 2c.
Kaja będzie reprezentowała naszą szkołę w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim. Wszystkie nagrodzone uczennice uczęszczają na zajęcia Szkolnego Koła Recytatorskiego.  Gratulacje!

Zapraszamy do galerii.