XIV Gminny Konkurs Języka Angielskiego

Po raz kolejny gościliśmy w naszej szkole uczestników Gminnego Konkursu Języka Angielskiego. Tradycyjnie również rozpoczęliśmy od rywalizacji indywidualnej.
8 maja uczniowie siedmiu szkół gminy Police rozwiązywali zadania z gramatyki języka angielskiego walcząc o tytuł najlepszego czwarto-, piąto- i szóstoklasisty.

Przypadł on w udziale następującym osobom:

Klasy IV:

1. Ania Kałwa, SP 8
  2. Jakub Kalin, SP 8
  3. Kacper Kociński, SP Pilchowo

Klasy V:

1. Wiktor Kruszewicz, SP 3
  2. Kinga Michalak, SP 8
  3. Kacper Maroszek, SP 2

Klasy VI:

1. Franciszek Łuczak, SP Pilchowo
  2. Julia Łuczak, SP Pilchowo
  3. Agata Sałapa, S 8

W kolejnym tygodniu, 15 maja, spotkaliśmy się raz jeszcze. Tym razem uczniowie stanęli w szranki turnieju zespołowego, który wyłonił najlepszą szkołę w gminie Police:

Została nią Szkoła Podstawowa w Pilchowie.

Kolejne miejsca zajęli:

1. Szkoła Podstawowa w Trzebieży i Szkoła Podstawowa nr 3
  2. Szkoła Podstawowa nr 8
  3. Szkoła Podstawowa w Tanowie i Szkoła Podstawowa nr 1

Serdecznie gratulujemy dzieciom oraz ich nauczycielom. Natomiast Gminie Police dziękujemy za ufundowanie I nagrody, jaką jest wycieczka do Poznania, jak również wydawnictwu Oxford University Press, sponsorowi nagród rzeczowych na zdobywców II i III miejsc.

Zapraszamy do galerii.