Bon ton dla najmłodszych

Jak żyć w zgodzie z dobrymi obyczajami? Trzeba poznać zasady, które są po to, aby nam się lepiej żyło. Klasa 1j zna większość z nich. Poświadczeniem są certyfikaty „Damy” i Gentelmana” wystawione dzieciom przez panią wychowawczynię Wioletę Kowalik i panią bibliotekarkę Grażynę Krupowies.

Jeśli będziemy dla siebie uprzejmi, życie będzie łatwiejsze i przyjemniejsze, dlatego warto znać dobre obyczaje. Gdzie je można  poznać? Na przykład w czytelni szkolnej.

11 maja 2015 nastąpiło podsumowanie rocznego programu „Bon ton dla najmłodszych” realizowanego z klasą 1j w czytelni szkolnej. Wszyscy raczyli się naleśnikami jedzonymi należycie sztućcami (niekiedy to trudna sztuka), przy ładnie nakrytym stole.

W klasie znalazł swoje miejsce plakat „Kodeks dobrych manier”.

Zapraszamy do galerii.