Igrzyska Młodzieży Szkolnej – mini piłka nożna

W dniu 20.05.2015 w Szczecinie , odbyły się zawody regionalne w mini piłkę nożną w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.Wspaniale w turnieju spisali się nasi reprezentanci: Jakub Banaś, Jakub Modzelewski,Dawid Wasikowski, Dominik Lis, Daniel Kowalczyk, Jakub Radzik, Mariusz Dalke, Oliwier Prus,  Mateusz Kuriata, Jakub Kwinta, Olaf Wiśniewski, którzy zajęli pierwsze miejsce. W pokonanym polu zostawili zespoły ze Szczecina, Kozielic, Widuchowej i Myśliborza. Kolejne emocje związane z ich meczami,już 09.06, bo wtedy rozegrany zostanie półfinał wojewódzki. Liczymy na dalszy awans!
Przedsmakiem zawodów regionalnych był turniej Mistrzostwa Polic o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 3. Tam również nasi zawodnicy nie mieli sobie równych, wygrywając z SP1, SP2, SP3 i SP Tanowo.