Festyn z okazji Święta Szkoły

plakat dzien dziecka festynW Sobotę 20 czerwca w naszej szkole odbył się festyn z okazji Święta Szkoły. W tym roku wydarzenie związane było nie tylko z promocją szkoły ale przede wszystkim z głosowaniem na projekt zgłoszony do Budżetu Obywatelskiego,dotyczący terenu rekreacyjnego  na terenie placówki.

Przybyli goście mogli podziwiać występy artystyczne uczniów oraz konkurencje sportowe, w których udział brali uczniowie, rodzice i nauczyciele.

Dodatkowo przygotowano szereg atrakcji m.in. kiermasz ciast, grill,na zewnątrz szkoły można było obejrzeć  łódź Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz samochody terenowe dzięki uprzejmości Stowarzyszenia 4×4 Zachodniopomorskie.

Na korytarzu szkolnym odbyła się symultana szachowa z mistrzem fide Robertem Kula.

Prezentowano również latawce przygotowane przez uczniów naszej szkoły.

Wytrwali na koniec doczekali się losowania, w którym można było wygrać piłki z podpisami polickich siatkarek oraz z podpisami piłkarzy Pogoń Szczecin.

Zapraszamy do galerii.