Maluchy na Pogotowiu!

Cóż to były za emocje….. 25 maja dzieci z klasy 1 i , dzięki uprzejmości pani Kierownik, odwiedziły Wojewódzką Stację Pogotowia Ratunkowego z Filią w Policach przy ulicy Grunwaldzkiej.
Z ciekawością zapoznawaliśmy się z wyposażeniem Karetki Pogotowia i okazało się, że jest tam więcej aparatury niż mogłoby się nam wydawać. Pan Ratownik wzbudził nasz zachwyt opowieściami, dotyczącymi  zastosowania tej niezliczonej liczby sprzętów oraz medykamentów, w nawiązaniu do rzeczywistych sytuacji.  Zapoznaliśmy się z sygnałami jakimi ostrzega kierowców nadjeżdżająca karetka i oczywiście przypomnieliśmy sobie numer alarmowy. A żeby tego było mało, byliśmy świadkami najprawdziwszego w świecie wyjazdu karetki do poszkodowanego, czyli na tzw. „akcję”.  Cóż to były za emocje…. to trzeba zobaczyć.

Zapraszamy do galerii.