Dzień Chłopaka pełen talentów

30 września z okazji Dnia Chłopaka dziewczyny z klasy 5d przygotowały dla swoich chłopców konkurs talentów. Okazało się, że chłopcy w klasie są bardzo utalentowani i to w różnych dziedzinach.
Przed jury zaprezentował się Olaf Kuźmiczonek jako Michael Jakson, Aleks Misiurek – mistrz pogo, iluzjoniści Kacper Szwedkowicz i Dawid Cimcioch, Patryk Niegrebecki – specjalista od łyżworolek, Olgierd Paska z Marcinem Wróblewskim – utalentowani aikidowcy, Adrian Wachowski – zadziwił wszystkich sztuczkami z gumek recepturek, Mariusz Kupniewski – zdobywca kilku tytułów w kickboxingu, Kuba Kalbarczyk – recytator oraz Mikołaj Antoszek, który tempem czytania wprawił obecnych w zdumienie. Komisja konkursowa, w skład której weszły dziewczyny, przyznała tytuł Superchłopaka naszym klasowym iluzjonistom, drugie miejsce przypadło wspaniałemu Olafowi za pokaz tańca, a trzecie miejsce ex equo zajęli Aleks i Mariusz. W nagrodę na wszystkich czekało przepyszne i zdrowe ciasto marchewkowe upieczone przez Martynę i Hanię.

Wszystkim Chłopcom z okazji ich święta składamy najlepsze życzenia. Spełniajcie się w swoich pasjach, rozwijajcie swe talenty.
Zapraszamy do galerii.