Wyniki I etapu Gminnego Konkursu Ortograficznego „Ortografik”

W sobotę 17 października odbył się I etap Gminnego Konkursu Ortograficznego „Ortografik”

podajemy wyniki konkursu

Klasy IV

Osoby, które zakwalifikowały się do następnego etapu konkursu:

L.p. Imię i Nazwisko
1 Jakub Fiałkowski    1 bł.
2 Maks Laszczyk   2 bł
3 Jakub Hamernia 1 bł
4 Lucas Pecio- Crook    0 bł
 5 Aleksandra Pawluk   1bł
6 Ola Kaźmierczak  1 bł
7 Julia Rymarek  1 bł
8 Jagoda  Matuszak  0 bł
9 Malwina Gawryszak   0 bł
10 Kalina  Ogonowska  0 bł
11 Roksana Jarzębińska   3 bł
12 Paulina  Czeglik   1,25 bł
13 Igor Brożek   1 bł
14 Maciej Madaliński   1 bł
15 Roksana Porowska  1bł
16 Marcin Smoliński 1 bł
17 Filip Grzybowski  2bł
18 Aleksandra Suska  1bł
19 Aleksandra  Bohonos  0 bł
20 Oliwia Litwin 2 bł
21 Klaudia Dynia 3 bł
22 Tatiana Dembska 0 bł
23 Zuzanna Budzińska  0 bł
24 Klaudia Drytkiewicz  2, 5 bł

Osoby, które nie zakwalifikowały się do następnego etapu:

L.p. Imie Nazwisko
1 Michał Tatesiuk  6 bł
2 Adam Kałwa 6 bł
3 Julia Dębek 5, 5 bł

 

Klasy V

Osoby, które zakwalifikowały się do następnego etapu konkursu:

Nr Imię i Nazwisko Ilość błędów
1. Oskar Kubicki- Filipowski 0
2. Hania Płuska 0
3. Emanuel Bobrowski 0
4. Miłosz Szymański 0
5. Kuba Kalbarczyk 0
6. Damian Morawski 0
7. Krzysztof Antecki 0,25
8. Roksana Antoszewska 0,25
9. Alicja Bućko 0,25
10. Daniel Pirecki 0,25
11. Natalia Nieźwiedzka 0,5
12. Konstantinos Lolas 0,5
13. Julia Piech 0,5
14. Kamila Piotrowska 0,5
15. Aleksandra Koper 0,5
16. Alicja Szuper 0,5
17. Marta Radziwanowska 0,5
18. Bogumił Moneta 0,5
19. Natalia Zając 0,75
20. Aleksandra Komorek 0,75
21. Weronika Bromirska 0,75
22. Martyna Borejsza 0,75
23. Julia Piwkowska 1
24. Kamila Górecka 1
25. Oliwia Dudek 1
26. Olgierd Paska 1
27. Dawid Cimcioch 1
28. Alina Furman 1
29. Mikołaj Antoszek 1,25
30. Michał Zawadzki 1,5
31. Wiktoria Ziętek 2
32. Aleksandra Bogacka 2,25
33. Patryk Niegrebecki 2,75
34. Dilan Jomma 3,25
35. Dariusz Kasprzak 3,75

 

Klasy VI

Osoby, które zakwalifikowały się do następnego etapu:

L.p. Imię i nazwisko Błędy
1 Daria Gawełkiewicz 0
2 Aleksandra Kłos 0
3 Natalia Drytkiewicz 0
4 Bogumiła Kucharska 0
5 Oliwia Bieniarz 0
6 Nikodem Kunicki 0
7 Natalia Dorc 0
8 Alicja Kaźmierczak 0
9 Krystian Pabin 0
10 Mikołaj Gładkowski 0
11 Maja Skarżyńska 0
12 Kinga Michalak 0
13 Kamila Głuszyk 0
14  Roksana Rymarek 0
15 Katarzyna Latosińska 0
16 Wiktoria Świtlicka 0
17  Michał Stachowiak 0,25
18 Krzysztof Dębiński 0,25
19 Weronika Rzempała 1
20 Zuzanna Wiśniewska 1
21 Adam Kowalczyk 1
22 Agata Trela 1
23 Dominika Zdanuk 1
24 Nadia Chojęta 1
25 Kinga Czeszejko 2
26 Oliwia Janulewicz 2
27 Igor Kamiński 2
28 Martyna Bobkiewicz 2
29 Mateusz Skórzyński 2,25
30 Tomasz Bohonos 3