II etap Gminnego Konkursu Ortograficznego „Ortografik”

14 Listopada odbył się  II etap Gminnego Konkursu Ortograficznego „Ortografik” podajemy wyniki

klasy 4

Do następnego etapu zakwalifikowali się:

L.p. Imię Nazwisko Błędy
1 Jakub Fiałkowski 0,25 bł.
2 Jakub Hamernia 1,25 bł.
3 Lucas Pecio- Crook 0 bł.
4 Aleksandra Pawluk 3 bł.
5 Julia Rymarek 0,75 bł.
6 Jagoda  Matuszak 0 bł.
7 Malwina Gawryszak 0 bł.
8 Kalina  Ogonowska 1 bł.
9 Roksana Jarzębińska 0 bł.
10 Paulina  Czeglik 2,25 bł.
11 Igor Brożek 2 bł.
12 Maciej Madaliński 0 bł.
13 Roksana Porowska 0bł.
14 Olga Porowska 2 bł.
15 Aleksandra Suska 0,25 bł.
16 Aleksandra  Bohonos 2,25 bł.
17 Oliwia Litwin 2,25 bł.
18 Klaudia Drytkiewicz 0, 25 bł.
19 Aleksandra Narkun 0, 5 bł.
20 Klaudia Śliwa 0,25 bł.
21 Wiwiana Chabasińska 0,25 bł.
22 Aleksander Sorokin 0,25 bł.

Do następnego etapu nie  zakwalifikowali się:

L.p. Imię Nazwisko Błędy
1 Maks Laszczyk 8,5 bł.
2   Klaudia Dynia 11,75 bł.
3  Tatiana Demska 5 bł.
4  Marcin Smoliński 4,75 bł.

klasy 5

Do następnego etapu zakwalifikowali się:

L.p. Imię Nazwisko Ilość błędów
1 Alicja Szuper 0
2 Alicja Bućko 0
3 Michał Zawadzki 0
4 Miłosz Szymański 0
5 Emanuel Bobrowski 0,25
6 Kontantinos Lolas 0,25
7 Oskar Kubicki-Filipowski 0,25
8 Olgierd Paska 0,25
9 Daniel Pirecki 0,25
10 Daniel Pasierbek 0,5
11 Hanna Płuska 0,5
12 Julia Piech 0,5
13 Jakub Kalbarczyk 0,5
14 Aleksandra Komorek 0,5
15 Aleksandra Koper 0,5
16 Natalia Niedźwiecka 0,75
17 Adrian Antosik 0,75
18 Alina Furman 0,75
19 Weronika Bromirska 1
20 Kamila Górecka 1
21 Martyna Kuźmińska 1
22 Marta Radziwanowska 1
23 Alicja Śnigurowicz 1
24 Wiktoria Ziętek 1,25
25 Damian Morawski 1,25
26 Anna Paszko 1,75
27 Patryk Niegrebecki 1,75
28 Patrycja Pokusa 2
29 Maja Chopcia 2
30 Krzysztof Antecki 2
31 Julia Piwkowska 2,25
32 Natalia Zając 2,25
33 Kamila Piotrowska 2,5
34 Mikołaj Antoszek 2,75
35 Oliwia Dudek 3

klasy 6

Do następnego etapu zakwalifikowali się:

L.p. Imię Nazwisko Ilość błędów
1 Wiktoria Świtlicka 1,25
2 Kinga Michalak 0
3 Mateusz Skórzyński 2,25
4 Aleksandra Jówko 0
5 Krystian Pabin 0,25
6 Michał Stachowiak 1
7 Nadia Chojęta 1,25
8 Nikodem Kunicki 0,25
9 Natalia Dorc 0
10 Dominika Zdanuk 0,25
11 Martyna Bobkiewicz 1,25
12 Igor Kamiński 0,75
13 Adam Kowalczyk 1
14 Maja Skarżyńska 0,25
15 Oliwia Bieniarz 0
16 Roksana Rymarek 1,25
17 Katarzyna Latosińska 0
18 Aleksandra Kłos 1,25
19 Tomasz Bohonos 0
20 Bogumiła Kucharska 0
21 Daria Gawełkiewicz 0,25
22 Oliwia Janulewicz 1,75
23 Kamila Głuszyk 0,5