„PORANKI NA SPORTOWO”

To cykl imprez organizowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego naszej szkoły. Raz w miesiącu w sobotni poranek chętni  uczniowie mogą aktywnie spędzać czas wśród swoich kolegów i koleżanek, rywalizując ze sobą w różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, jak i przyjść na zajęcia fitness, czy też nordic walking.

Pierwszą propozycją, z którą wyszli nauczyciele wychowania fizycznego to był marsz ze specjalnymi kijkami. Nordic Walking jest nowoczesną i coraz bardziej popularną formą aktywności fizycznej zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn, ludzi w różnym wieku. Celem tego „poranka” była popularyzacja tej formy spędzania czasu wolnego. Oprócz spalonych kalorii, pobytu na świeżym powietrzu, uczniowie spędzili miło czas ze sobą ,jak i ze swoimi ulubionymi czworonogami.

Zapraszamy na kolejne „poranki na sportowo” i do galerii