Wyniki II etapu Gminnego Konkursu Matematycznego „Bawimy się w matematykę”

28 listopada odbył się II etap Gminnego Konkursu Matematycznego „Bawimy się w matematykę”  podajemy wyniki konkursu

klasy 4

LISTA UCZESTNIKÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO  III ETAPU GMINNEGO KONKURSU „BAWIMY SIĘ W MATEMATYKĘ” 2015/2016            

Maksymalna ilość punktów  – 8

Minimalna ilość punktów – 6

L.p. Imię Nazwisko Klasa Ilość punktów
1 Chabasińska Wiwiana 4a 8
2 Dziublewski Karol 4a 8
3 Jarzębińska Roksana 4a 6
4 Kałwa Adam 4a 8
5 Koral Gracjan 4a 8
6 Narkun Aleksandra 4a 8
7 Nowak Piotr 4a 8
8 Dondalska Zofia 4b 8
9 Gawryszak Malwina 4b 8
10 Ogonowska Kalina 4b 8
11 Przygoda Łukasz 4b 8
12 Śliwa Klaudia 4b 8
13 Trojanowski Kamil 4b 8
14 Bielska Patrycja 4c 7
15 Gibniewski Jakub 4c 8
16 Hamernia Jakub 4c 8
17 Kaźmierczak Aleksandra 4c 8
18 Nowka Jakub 4c 8
19 Pecio-Crook Lucas 4c 8
20 Porowska Olga 4c 8
21 Porowska Roksana 4c 8
22 Sorokin Aleksander 4c 8
23 Żarek Julia 4c 8
24 Dynia Klaudia 4d 8
25 Kozicki Tycjan 4d 7
26 Łaszczyk Maks 4d 8
27 Markowska Marta 4d 6
28 Biała Oliwia 4e 8
29 Grzonkowska Julia 4e 6
30 Radziwanowski Michał 4e 7
31 Smoliński Marcin 4e 7
32 Bohonos Aleksandra 4f 6
33 Fiałkowski Jakub 4f 8
34 Grzybowski Filip 4f 7
35 Jarosz Gabriela 4f 8
36 Rymarek Julia 4f 8
37 Tatesiuk Michał 4f 8
38 Budzińska Zuzanna 4g 8
39 Drytkiewicz Klaudia 4g 6
40 Pawluk Maksymilian 4g 7
41 Porosiński Paweł 4g 8
42 Serbinowski Kajetan 4g 8
43 Sterna Kajetan 4g 8

LISTA UCZESTNIKÓW, KTÓRZY NIE  ZAKWALIFIKOWALI SIĘ DO III ETAPU KONKURSU „BAWIMY SIĘ W MATEMATYKĘ” 2015/2016

L.p. Imię Nazwisko Klasa Ilość punktów
1 Olszewski Jakub 4c 5
2 Owczyńska Roksana 4d 1
3 Gazińska Alicja 4e 5
4 Dębek Julia 4f 5
5 Siatkowska Gabriela 4f 0
6 Gadomski Piotr 4g 5

klasy 5

LISTA UCZESTNIKÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO  III ETAPU GMINNEGO KONKURSU „BAWIMY SIĘ W MATEMATYKĘ” 2015/2016            

Maksymalna ilość punktów  – 10

Minimalna ilość punktów – 7

L.p. Imię Nazwisko Klasa Ilość punktów
1 Bogacka Aleksandra V a 7
2 Lolas Konstantinos V a 10
3 Mikulska Patrycja V a 10
4 Pacuła Otylia V a 9
5 Piotrowska Kamila V a 10
6 Rusinek Julia V a 9
7 Szuper Alicja V a 9
8 Ziętek Wiktoria V a 7
9 Bobrowski Emanuel V b 9
10 Bućko Alicja V b 7
11 Furman Alina V b 10
12 Komorek Ola V b 8
13 Koper Aleksandra V b 7
14 Matuszewski Igor V b 10
15 Antecki Krzysztof V c 9
16 Moneta Bogumił V c 8
17 Kalbarczyk Kuba V d 8
18 Radziwanowska Marta V d 8
19 Boreczek Kamil V e 10
20 Chopcia Maja V e 8
21 Kuźmińska Martyna V e 10
22 Mazurak Michał V e 10
23 Orzechowski Kacper V e 9
24 Paszko Anna V e 8
25 Pokusa Patrycja V e 9
26 Rafalska Nikola V e 8
27 Ziarkiewicz Bartosz V e 10
28 Kubicki-Filipowski Oskar V f 10
29 Rybak Nadia V f 10
30 Szymański Miłosz V f 9
31 Czapla Kacper V g 9
32 Konecka Paulina V g 10
33 Antoszewska Roksana V h 10
34 Bromirska Weronika V h 9
35 Jarosz Katarzyna V h 10
36 Piwkowska Julia V h 10
37 Pypa Szymon V h 7
38 Ziółek Maksymilian V h 7

LISTA UCZESTNIKÓW, KTÓRZY NIE  ZAKWALIFIKOWALI SIĘ DO III ETAPU KONKURSU „BAWIMY SIĘ W MATEMATYKĘ” 2015/2016

L.p. Imię Nazwisko Klasa Ilość punktów
1 Andrzejczyk Marina V a 4
2 Borejza Martyna V a 4
3 Malicki Łukqasz V a 6
4 Pirecki Daniel V a 6
5 Szott Maciej V a 2
6 Pawlikiewicz Szymon V b 3
7 Kastrau Fryderyk V c 5
8 Niegrebecki Patryk V d 6
9 Paska Olgierd V d 5
10 Brożyna Maria V e 2
11 Dołęga Rafał V e 3
12 Stemler Szymon V e 6
13 Dudek Oliwia V g 4
14 Pałka Szymon V g 1
15 Śnigurowicz Alicja V g 6
16 Wysocki Dawid V g 0
17 Górecka Kamila V h 4
18 Halusiak Wiktoria V h 4
19 Kałwa Anna V h 3
20 Niedźwiecka Natalia V h 6
21 Pasierbek Daniel V h 4
22 Zając Natalia V h 4

klasy 6

LISTA UCZESTNIKÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO  III ETAPU GMINNEGO KONKURSU „BAWIMY SIĘ W MATEMATYKĘ” 2015/2016            

Maksymalna ilość punktów  – 8

Minimalna ilość punktów – 6

L.p. Imię Nazwisko Klasa Ilość punktów
1 Bieniarz Oliwia 6f 8
2 Bohonos Tomasz 6f 7
3 Czeszejko Kinga 6g 8
4 Dębiński Krzysztof 6d 8
5 Drytkiewicz Natalia 6g 8
6 Dorc Natalia 6c 8
7 Dzwonek Jakub 6d 8
8 Figiel Michał 6f 8
9 Garbarczyk Weronika 6d 8
10 Głuszyk Kamila 6c 6
11 Hemmerling Dominik 6e 6
12 Janulewicz Oliwia 6c 7
13 Kalinowka Marika 6d 8
14 Kaźmierczak Alicja 6c 8
15 Kłos Aleksandra 6f 8
16 Kowalczyk Adam 6c 8
17 Kucharska Bogumiła 6g 8
18 Kunicki Nikodem 6c 8
19 Latosińska Katarzyna 6f 8
20 Majchrzak-Pożanowska Magdalena 6a 7
21 Michalak Kinga 6a 8
22 Mijalski Patryk 6e 8
23 Pabin Krystian 6a 8
24 Rymarek Roksana 6f 8
25 Rzempała Weronika 6c 8
26 Skarżyńska Maja 6a 8
27 Skórzyński Mateusz 6a 8
28 Sosna Damian 6e 6
29 Sporek Dawid 6d 8
30 Stachowiak Michał 6e 8
31 Zdanuk Dominika 6c 6
32 Zygmunt Magdalena 6g 7

 LISTA UCZESTNIKÓW, KTÓRZY NIE  ZAKWALIFIKOWALI SIĘ DO III ETAPU KONKURSU „BAWIMY SIĘ W MATEMATYKĘ” 2015/2016

L.p. Imię Nazwisko Klasa Ilość punktów
1 Świtlicka Wiktoria 6a 0
2 Wereszka Dariusz 6e 3