III Etap Gminnego Konkursu matematycznego „Bawimy się w Matematykę”

19 grudnia odbył się III Etap Gminnego Konkursu matematycznego „Bawimy sie w matematykę” podajemy wyniki:

klasy 4

UCZNIOWIE, KTÓRZY ZAKWALIFIKOWALI SIĘ DO PÓŁFINAŁU KONKURSU „BAWIMY SIĘ W MATEMATYKĘ”

LP NAZWISKO I IMIĘ KLASA PUNKTY
1. Chabasińska Wiwiana 4a 10
2. Dziublewski Karol 4a 10
3. Jarzębińska Roksana 4a 10
4. Kałwa Adam 4a 10
5. Narkun Aleksandra 4a 10
6. Nowak Piotr 4a 10
7. Ulewicz Julia 4a 10
8. Gawryszak Malwina 4b 10
9. Łuczków Alan 4b 10
10. Ogonowska Kalina 4b 10
11. Przygoda Łukasz 4b 10
12. Śliwa Klaudia 4b 10
13. Trojanowski Kamil 4b 10
14. Dojnikowska Debora 4c 10
15. Hamernia Jakub 4c 10
16. Kaźmierczak Aleksandra 4c 10
17. Nowka Jakub 4c 10
18. Pecio-Crook Lucas 4c 10
19. Porowska Olga 4c 10
20. Porowska Roksana 4c 10
21. Sorokin Aleksander 4c 10
22. Żarek Julia 4c 10
23. Kozicki Tycjan 4d 10
24. Markowska Marta 4d 10
25. Biała Oliwia 4e 10
26. Grzonkowska Julia 4e 9
27. Leśniewska Maria 4e 10
28. Radziwanowski Michał 4e 10
29. Smoliński Marcin 4e 10
30. Starczewska Martyna 4e 10
31. Steblecki Krystian 4e 10
32. Bohonos Aleksandra 4f 9
33. Fiałkowski Jakub 4f 10
34. Rymarek Julia 4f 10
35. Budzińska Zuzanna 4g 10
36. Drytkiewicz Klaudia 4g 10
37. Pawluk Maksymilian 4g 10
38. Pestka Nina 4g 10
39. Porosiński Paweł 4g 10
40. Serbinowski Kajetan 4g 10
41. Sterna Kajetan 4g 10

UCZNIOWIE, KTÓRZY   NIE ZAKWALIFIKOWALI SIĘ DO PÓŁFINAŁU KONKURSU „BAWIMY SIĘ W MATEMATYKĘ”

LP NAZWISKO I IMIĘ KLASA PUNKTY
1. Dondalska Zofia 4b 5
2. Jarosz Gabriela 4f 7

Klasy 5

UCZNIOWIE, KTÓRZY ZAKWALIFIKOWALI SIĘ DO PÓŁFINAŁU KONKURSU „BAWIMY SIĘ W MATEMATYKĘ”

LP Nazwisko i imię Klasa Ilość punktów
1 Lolas Konstantinos V a 10
2 Szuper Alicja V a 10
3 Piotrowska Kamila V a 9
4 Bućko Alicja V b 10
5 Komorek Ola V b 10
6 Koper Aleksandra V b 10
7 Matuszewski Igor V b 10
8 Antecki Krzysztof V c 10
9 Radziwanowska Marta V d 10
10 Kuźmińska Martyna V e 10
11 Mazurak Michał V e 10
12 Orzechowski Kacper V e 10
13 Paszko Anna V e 10
14 Pokusa Patrycja V e 10
15 Rafalska Nikola V e 10
16 Ziarkiewicz Bartosz V e 10
17 Kubicki-Filipowski Oskar V f 10
18 Rybak Nadia V f 9
19 Konecka Paulina V g 10
20 Antoszewska Roksana V h 10
21 Jarosz Katarzyna V h 10
22 Piwkowska Julia V h 10
23 Pypa Szymon V h 10
24 Kostrzewa Kordian V h 9

 

UCZNIOWIE, KTÓRZY NIE  ZAKWALIFIKOWALI SIĘ DO PÓŁFINAŁU KONKURSU „BAWIMY SIĘ W MATEMATYKĘ”

LP Nazwisko i imię Klasa Ilość punktów
1 Bogacka Aleksandra V a 8
2 Mikulska Patrycja V a 8
3 Rusinek Julia V a 2
4 Ziętek Wiktoria V a 1
5 Bobrowski Emanuel V b 8
6 Furman Alina V b 7
7 Moneta Bogumił V c 6
8 Rola Piotr V c 0
9 Kalbarczyk Kuba V d 5
10 Boreczek Kamil V e 5
11 Chopcia Maja V e 5
12 Roszkowska Julia V e 3
13 Szymański Miłosz V f 7
14 Bromirska Weronika V h 8
15 Ziółek Maksymilian V h 5

 

Klasy VI

UCZNIOWIE, KTÓRZY ZAKWALIFIKOWALI SIĘ DO PÓŁFINAŁU KONKURSU „BAWIMY SIĘ W MATEMATYKĘ”

LP NAZWISKO I IMIĘ KLASA PUNKTY
1. Bieniarz Oliwia 6f 10
2. Bohonos Tomasz 6f 10
3. Bronka Maksymilian 6f 10
4. Dzwonek Jakub 6d 10
5. Figiel Michał 6f 10
6. Garbarczyk Weronika 6d 10
7. Gładkowski Mikołaj 6c 10
8. Kaźmierczak Alicja 6c 10
9. Kłos Aleksandra 6f 10
10. Kowalczyk Adam 6c 10
11. Kucharska Bogumiła 6g 10
12. Kunicki Nikodem 6c 10
13. Michalak Kinga 6a 10
14. Rzempała Weronika 6c 10
15. Skarżyńska Maja 6e 10
16. Sporek Dawid 6d 10
17. Weronika Rzempała 6c 10
18. Skarżyńska Maja 6e 10

UCZNIOWIE, KTÓRZY NIE  ZAKWALIFIKOWALI SIĘ DO PÓŁFINAŁU KONKURSU „BAWIMY SIĘ W MATEMATYKĘ”

LP NAZWISKO I IMIĘ KLASA PUNKTY
1. Czeszejko Kinga 6g 4
2. Drytkiewicz Natalia 6g 4
3. Głuszyk Kamila 6c 0
4. Janulewicz Oliwia 6c 0
5. Kalinowka Marika 6d 0
6. Latosińska Katarzyna 6f 4
7. Majchrzak-Pożanowska Magdalena 6a 4
8. Mijalski Patryk 6e 0
9. Rymarek Roksana 6f 4
10. Skórzyński Mateusz 6a 4
11. Sosna Damian 6e 0
12. Zdanuk Dominika 6c 6
13. Zygmunt Magdalena 6g 7