Jasełka i kiermasz świąteczny w filii

Od wielu lat w grudniu, w filii naszej szkoły odbywa się kiermasz świąteczny „Serce na dłoni”. Już od końca listopada dzieci w klasach i świetlicy przygotowują ozdoby choinkowe, kartki, stroiki. W domach rodzice również tworzą piękne bożonarodzeniowe dekoracje.Panie z Rady Osiedla nr 7 w Policach wspierają nas cudownymi papierowymi aniołkami, jeżykami, bombkami, gwiazdami betlejemskimi,choinkami. Niezawodne Mamy i Babcie pieką pyszne ciasta. Wieczorem odbywają się jasełka i działa słodka kawiarenka. W tym roku jasełka przygotowali uczniowie klasy 3h wraz ze swoją wychowawczynią i siostrą katechetką. Zebrane pieniądze przeznaczamy na dofinansowanie wycieczek szkolnych dla najbardziej potrzebujących dzieci. W tym roku udało nam się zebrać 1803 złote. Wszystkim ludziom dobrej woli i wielkiego serca za pomoc i wsparcie serdecznie dziękujemy.