Konkurs ekologiczny EcoGenerator

18 listopada w Teatrze Lalek „Pleciuga” w Szczecinie odbyło się ogłoszenie wyników konkursów zorganizowanych przez Eco Generator.

Na konkurs przysłanych zostało ponad 200 prac z całego województwa.
Zdaniem uczniów ze szkół podstawowych było stworzenie bajki w formie historyjki obrazkowej dotyczącej ekologii   i/ lub segregacji odpadów.

W kategorii klas 1 – 3:

•  I miejsce: „…i wszyscy żyli długo i ekologicznie”. Szkoła Podstawowa nr 8 w Policach: Jakub Dołęga, Anna Bany, Aleksandra Zygoń, Julia Sładkiewicz. Nauczycielka: Beata Kłosińska.
  • II miejsce: „Bajka o szewcu, który żył długo i ekologicznie”. Szkoła Podstawowa nr 8 w Policach: Marcelina Zabłotowicz, Wiktoria Wróbel, Maja Kaczorek, Amelia Kucharska. Nauczycielka: Beata Kłosińska.

W kategorii klas 4 – 6:

• I miejsce: „Ekoplaneta”. Szkoła Podstawowa nr 8 w Policach: Amelia Dąbrowska, Malwina Gawryszak, Aleksandra Konieczna, Kalina Ogonowska, Oliwia Szelęgiewicz (4b). Nauczycielka: Małgorzata Medyna.
  • II miejsce „Królewna Śnieżka i siedmiu ekoludków”. Szkoła Podstawowa nr 8 w Policach: Katarzyna Latosińska, Roksana Rymarek (6f). Nauczycielka: Agnieszka Zientek.

Wyróżnienie:„Staś eko smok”. Szkoła Podstawowa nr 8 w Policach, kl. 4f: Aleksandra Bohonos, Gabriela Jarosz, Julia Rymarek. Nauczycielka: Małgorzata Medyna.

Zapraszamy do galerii.

Relacja z przebiegu uroczystości jest na stronie: http://www.ecogenerator.eu/aktualnosci/136.html