Mikołaj w filii

Z lekkim wyprzedzeniem (w piątek 4 grudnia) dotarł do filii naszej szkoły św. Mikołaj. Najpierw dzieci wyruszyły na jego poszukiwanie, bo usłyszały, że ponoć można go zastać w naszym pięknym mieście. Został odnaleziony w świetlicy Rady Osiedla nr 7 w Policach. Przemiła Pani Świetliczanka poczęstowała uczniów cukierkami. Niedługo potem św. Mikołaj i jego Śnieżynka zostali odnalezieni. Całym radosnym korowodem, śpiewając i grając na instrumentach nasz solenizant został poprowadzony do szkoły. Okoliczni przechodnie szeroko otwierali oczy ze zdumienia. Na ich twarzach zagościł uśmiech. Chwytali za telefony komórkowe i robili niezwykłemu pochodowi zdjęcia. Po dotarciu do szkoły uczniowie spotkali się z Mikołajem i Śnieżynką. Grzeczni i uprzejmi zostali obdarowani słodkościami. Później oglądali przedstawienie pt. „Jaś i Małgosia” przygotowane dla nich przez nauczycieli i pracowników szkoły. Radości i śmiechom nie było końca. Życzymy wszystkim, aby tak piękny nastrój pozostał na jak najdłuższy czas.