Wielki Festiwalu Sportowy w hali Azoty Arena

W czwartek 17 grudnia 2015 roku uczniowie klasy 2l uczestniczyli w Wielkim Festiwalu Sportowy w hali Azoty Arena. Imprezę poprowadził DJ Ucho. Uśmiechnięci i pełni energii  wykonali taneczną rozgrzewkę przy krzesełkach. Potem obejrzeli  fascynujący pokaz umiejętności gimnastycznych uczniów Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Później ruszyli na parkiet doskonalić swoje umiejętności sportowe. Uczyli się grać w piłkę pod okiem zawodowców. Pogoń Szczecin wraz z jej Akademią piłkarską licznie zgromadziła się w Azoty Arenie, aby zachęcać wszystkich do aktywności fizycznej. Nie zabrakło również przedstawicieli innych sportów zespołowych. Byli m.in. koszykarze King Wilków Morskich Szczecin, siatkarki Chemika Police czy piłkarki ręczne SPR-u Pogoni Baltiki Szczecin. Na koniec zmęczeni uczniowie spotkali się z Mikołajem o otrzymali prezenty.