Wyniki III etapu Gminnego Konkursu Ortograficznego „Ortografik”

12 grudnia 2015r. odbył się III etap Gminnego Konkursu Ortograficznego „Ortografik” podajemy wyniki

Klasy 4

Lista uczniów, którzy zakwalifikowali się do półfinału „Ortografika”

L.p. Imię Nazwisko Ilość błędów
1 Jakub Hamernia 1
2 Aleksandra Kaźmierczak 1
3 Lucas Pecio – Crook 0
4 Aleksandra Pawluk 1
5 Julia Rymarek 1
6 Malwina Gawryszak 0
7 Kalina Ogonowska 0,25
8 Roksana Jarzębińska 0
9 Igor Brożek 0
10 Roksana Porowska 0
11 Oliwia Litwin 1
12 Klaudia Drytkiewicz 1
13 Klaudia Śliwa 1
14 Wiwiana Chabasińska 0

Uczniowie, którzy nie zakwalifikowali się półfinału  „Ortografika”:

L.p. Imię Nazwisko Ilość błędów
1 Jagoda Matuszak 2
2 Aleksandra Bohonos 1,5
3 Aleksandra Narkun 2
4 Paulina Czeglik 3
5 Jakub Fijałkowski 2
6 Aleksandra Suska 2,75
7 Zuzanna Budzińska 3
8 Olga Porowska 1,25

Klasy 5

Lista uczniów, którzy zakwalifikowali się do półfinału „Ortografika”

L.p. Imię Nazwisko Ilość  błędów
1 Patryk Niegrebecki 0
2 Katarzyna Jarosz 0
3 Weronika Bromirska 0
4 Hanna Płuska 0
5 Martyna Kuźmińska 0
6 Olgierd Paska 0
7 Alicja  Bućko 0
8 Konstantinos Lolas 0
9 Natalia Niedźwiedzka 0,25
10 Marta Radziwanowska 0,25
11 Jakub Kalbarczyk 0,25
12 Daniel Pirecki 0,25
13 Alicja Szuper 0,5
14 Michał Zawadzki 1
15 Julia Piech 1
16 Roksana Antoszewska 1
17 Alina Furman 1
18 Adrian Antosik 1,25
19 Anna Paszko 1,25
20 Bogumił Moneta 1,25
21 Damian Morawski 1,25

Klasy 6

Lista uczniów, którzy zakwalifikowali się do półfinału „Ortografika”

L.p. Imię Nazwisko Ilość  błędów
1 Oliwia Bieniarz 2,25
2 Katarzyna Latosińska 1
3 Nikodem Kunicki 3
4 Aleksandra Jówko 2
5 Kinga Michalak 0
6 Maja Skarżyńska 0,5
7 Mikołaj Gładkowski 0,25
8 Natalia Dorc 1
9 Weronika Rzempała 0
10 Alicja Kaźmierczak 0
11 Kamila Głuszyk 2
12 Bogumiła Kucharska 2
13 Krystian Pabin 0,5
14 Tomasz Bohonos 1,5

Uczniowie, którzy nie zakwalifikowali się półfinału  „Ortografika”:

L.p. Imię Nazwisko Ilość  błędów
1 Roksana Rymarek 3
2 Oliwia Janulewicz 8
3 Daria Gawałkiewicz 3,25
4 Michał Stachowiak 3,5
5 Dominika Zdanuk 3,5
6 Aleksandra Kłos 3,5
7 Mateusz Skórzyński 5,25
8 Martyna Bobkiewicz 8,5