Spotkanie w bibliotece

Dnia 28 stycznia 2016 roku uczniowie klasy 2l z filii naszej szkoły byli w Bibliotece Miejskiej „Nova” w Policach. Poszli tam na zaproszenie pań, które prowadzą Ogólnopolską Akcję „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Sam naczelnik oświaty naszej gminy, pan Witold Stefański czytał dzieciom książkę o krasnoludkach. Niecodzienne spotkanie i niezwykły temat! Niby wiemy, że krasnoludków nie ma, ale… Pan naczelnik czytał, że żyją w bajkach i wśród nas. Może wie o nich więcej niż my? Wspólnie zastanawialiśmy się, gdzie mogłyby się chować. Uczniowie przenieśli swoje myśli na brystol za pomocą farb, kredek i plasteliny. Stworzyli piękne prace! W zimowe wieczory jeszcze nie raz będą zastanawiać się, jak to z krasnoludkami jest.