„Jeżyk” zakończony

23 kwietnia odbył się w filii finał Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego dla klas 1-3 „Jeżyk”. Niespełna 90 finalistów spotkało się w naszej małej szkole, by wspólnie rozwiązywać ortograficzne łamigłówki. Konkurs odbywał się już po raz dwudziesty pierwszy. Wszyscy uczestnicy finału nauczyli się ortograficznej piosenki, rozwiązywali zestawy konkursowe, wspólne bawili się i obejrzeli przedstawienie teatralne w wykonaniu dzieci z Rady Osiedla nr 7.  Każde dziecko otrzymało jeżyka oraz pamiątkowy dyplom, niektóre dzieci także nagrodę książkową. Jak zwykle uczestnicy wykazali się dużą wiedzą ortograficzną. Gratulujemy wszystkim finalistom i zapraszamy na spotkanie z „Jeżykiem” w przyszłym roku szkolnym.

Oto tegoroczni zwycięzcy z naszej szkoły:

Klasy 1

1. Nella Mazgiejko