Aleksander Doba w filii

W piątkowy poranek 13 maja 2016 odwiedził najmłodszych uczniów naszej filii znany podróżnik i kajakarz Aleksander Doba. Jest od dziadkiem jednej z naszych uczennic, Olgi. Z wielkim zaangażowaniem opowiadał dzieciom o swoich wyprawach kajakowych, zmaganiach z rekinami, latającymi rybami, o tym, skąd się bierze pasja. Pokazywał projekt swojego kajaka, filmy i zdjęcia z wypraw. Przedstawił też plan najbliższej podróży, gdyż już za cztery dni wybiera się na kolejną samotną wyprawę kajakiem przez ocean. Będziemy na niego czekali. Obiecał, że po powrocie na pewno nas znów odwiedzi i opowie o swoich przygodach. Dziękujemy panu Olkowi za niezwykłe spotkanie, życzymy zdrowia, szczęścia, wspaniałej wyprawy i szczęśliwego powrotu do domu.

Zapraszamy do galerii.