Sportowe poranki

Zakończyliśmy już projekt „Sobotnich poranków na sportowo”.

Dnia 27 lutego 2016 r. odbyła się V edycja „Poranka na sportowo”, w której uczestniczyli uczniowie klas VI. W hali sportowej SP 8 rozegrano turniej „Czwórek Siatkarskich” mieszanych. Celem turnieju była popularyzacja piłki siatkowej wśród dziewcząt i chłopców, ale przede wszystkim zachęcanie do większej aktywności sportowej oraz do przestrzeganie zasad „fair play” w sporcie. Każdy uczestnik „Poranka” otrzymał zdrową przekąskę, a zwycięzcy – medale.
1 miejsce zajęła klasa VIA:
-Martyna Trościanko
– Ola Jówko
– Mateusz Skórzyński
– Krystian Pabin
– Kasia Cieślewicz
– Hubert Szczawiński
2 miejsce – klasa VIE
– Zuzia Wiśniewska
– Martyna Golema
– Martyna Bobkiewicz
– Patryk Mijalski
– Adam Rogowski
– Bartek Tulie
3 miejsce – klasa VIG
– Weronika Prabucka
– Natalia Drytkiewicz
– Kinga Czeszejko
– Jakub Szczykutowicz
– Kamil Wachtl
Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

Dnia 12 marca 2016 r. odbyła się VI edycja „Poranka na sportowo”, w której uczestniczyli uczniowie klas V. W hali sportowej SP 8 rozegrano turniej „Ringo”. Celem turnieju była popularyzacja tej właśnie gry wśród dziewcząt i chłopców, ale przede wszystkim zachęcanie do większej aktywności sportowej oraz do przestrzeganie zasad „fair play” w sporcie. Każdy uczestnik „Poranka” otrzymał zdrową przekąskę, a zwycięzcy – medale.
1 miejsce zajęła klasa VE
2 miejsce – klasa VF
3 miejsce – klasa VA
Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

W sobotę 9 kwietnia 2016 r. odbyła się ostatnia edycja „Poranka na sportowo”. Tym razem był to Nordic Walking, czyli marsz z kijkami dla każdego, kto chciał aktywnie spędzić sobotnie przedpołudnie. Trasa biegła z Polic przez Tanowo do Bartoszewa i z powrotem do Polic. Aura i tym razem nam dopisała. W Bartoszewie zrobiliśmy krótką przerwę, aby chwilkę odpocząć  i opróżnić plecaczki z „małego co nieco”.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i do zobaczenia po wakacjach.