Dzień Nauczyciela na słodko

W tym roku uczniowie klas czwartych spędzili Dzień Nauczyciela w oryginalny sposób. Święto Edukacji Narodowej, przypadające 14 października, to również Dzień Deseru.

Postanowiliśmy połączyć te dwa święta! Uczniowie klas czwartych, wraz ze swoimi wychowawcami, przygotowali dużo przepysznych, kolorowych deserów, którymi obdarowani zostali wszyscy pracownicy naszej szkoły. Produkcja deserów przebiegała naprawdę sprawnie, w niektórych klasach na szeroką skalę! „Malinowe marzenie”, „ kokosowa zagadka”, „odlotowo kolorowo” to tylko niektóre nazwy pysznych deserów, które przygotowali  dla siebie i swoich nauczycieli. Spójrzcie na zdjęcia, ile niesamowitych kulinarnych niespodzianek potrafią wymyślić nasi kochani czwartoklasiści. Mniaaam! Końcowym etapem pracy zespołowej było wykonanie plakatów, które zawisły na tablicach przed pokojem nauczycielskim. Zachęcamy do odwiedzenia naszej deserowej wystawy.