„Jestem bezpieczny” – festyn rodzinny w filii przy współudziale policji

W piątek 30 września 2016 r. na terenie filii naszej szkoły odbył się festyn pt.: „Jestem bezpieczny”.
Dzieci i rodzice mogli uczestniczyć w zabawach na mobilnym miasteczku ruchu drogowego, oglądać policyjne psy i konie, zwiedzić od środka wóz policyjny, wykonywać znaki drogowe – w zamian otrzymać odblaski, brać udział w zabawie sportowej. Klasy otrzymały „Quizy policyjne”. Można było także brać udział w multimedialnym projekcie „Bezpieczne Tu i Tam”, który uczy bezpieczeństwa w sieci internetowej. Wszystko to przygotowane przez filialnych nauczycieli, ale nie odbyłoby się bez ogromnego wsparcia polickiej Policji. Dlatego bardzo dziękujemy Komendantowi Powiatowemu Policji w Policach mł. insp. Mariuszowi Bajorowi za chęć współpracy i propagowania idei szeroko pojętego bezpieczeństwa. Szczególne podziękowania kierujemy do asp. Małgorzaty Litwin, dzięki której powstał projekt tego festynu i która zaangażowała się całym sercem w jego realizację.

Zapraszamy do galerii.