Ślubowanie pierwszoklasistów

Pasowania nadszedł czas, będzie uczniem każdy z nas. Z tej okazji przyrzekamy, że się bardzo postaramy pilnie świat poznawać, dobry przykład innym dawać, być pomocnym w domu, w szkole i wypełniać ucznia rolę. Ślubuję uroczyście nauczycieli szanować, do lekcji się przygotować, działać na rzecz swojej szkoły, być uprzejmym i wesołym.

W październikowe piątkowe popołudnie uczniowie klasy 1e z filii zostali przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły. Pięknie powitała ich i poprowadziła spotkanie Pani Jesień, pasowała na uczniów pani wicedyrektor, a wychowawczyni pomogła dokonać wpisu – odcisku palca, do szkolnej kroniki. Uczniowie wypili także zdrowotny napój z cytryny, żeby im dobrze zdrowi służyło. Każdy z nich picie napoju zakończył szerokim uśmiechem. Nowo pasowanym uczniom życzymy wielu pięknych i szczęśliwych chwil w naszej szkole oraz sukcesów w nauce.