Spell It 2016

Z przyjemnością informujemy o wynikach Konkursu z Języka Angielskiego Spell It:
Miejsce:
I. Ewa Staniszewska 4c i Andrzej Zeissel 4f
II. Dawid Kopczyński 4a, Maciej Majewski 4e, Peter Pecio-Crook 4a
III. Kacper Niedźwiecki 4a
IV. Marcin Kurkierewicz 4e, Łukasz Michalak 4a, Magda Rzempała 4c
V. Błażej Gołasz 4c
VI. Dawid Kandar 4b, Szymon Wojtowicz 4f
Kolejny raz uczniowie klas czwartych rywalizowali w konkursie mającym na celu wyłonienie mistrza literowania i poprawnej pisowni po angielsku. Zmagano się w trzech etapach: na poziomie własnej klasy, następnie półfinał, do którego wytypowano po trzech przedstawicieli każdej klasy grupy, aż wreszcie wielki finał.
Ostatni piątek października upłynął im pod znakiem języka obcego. Od rana dzieci napisały dyktando, które pozwoliło wyłonić finałową piętnastkę. Poziom tegorocznego konkursu zapowiadał się wysoki już na wstępie, dlatego każdą literkę trzeba było przejrzeć pod lupą i wybrać tych, którym poprawna angielszczyzna sprawia najmniej trudności.
Dzieci dołożyły wszelkich starań, by zaprezentować swoje umiejętności. Zarazem pochwalić trzeba ich fair play. Nikt nikomu nie przeszkadzał, wszyscy przyjaźnie odnieśli się do siebie, a podczas trudnych zadań, zawodnicy mogli odpowiadać w ciszy tak idealnej, że nawet mucha nie odważyłaby się zabzyczeć.
Gratulujemy najlepszym i zapraszamy do innych konkursów z języka angielskiego.