Niezwykły gość w 3k

Uczniowie klasy 3k uczestniczą w programie czytelniczym „Lubimy czytać”. Z tej też przyczyny biorą udział w zajęciach bibliotecznych, dzielą się wrażeniami po przeczytaniu ciekawej książki  oraz czytają bajki młodszym dzieciom.  Czasami mają także okazję posłuchać czytania w wykonaniu dorosłych, np. rodziców. 22 listopada 2016 r. klasę odwiedził gość, którego dzieci się nie spodziewały.  Był to pan Marek Hornowski, trener bramkarzy oraz rocznika 2008 w Klubie Piłkarskim Chemik Police. Chłopcy, najpierw z niedowierzaniem, a potem uznaniem, patrzyli na swojego trenera, który przeczytał książkę pt. „Opowieść wigilijna Sknerusa”. Opowiadanie podobało się dzieciom i dlatego postanowiły wykonać piękne ilustracje. Dziękujemy panu Markowi za poświęcony nam czas i bardzo pozytywny przykład. Dzieci teraz doskonale wiedzą, że dobry sportowiec to mądry, czytający ze zrozumieniem i pomagający innym człowiek.