​Finałowe zmagania w ramach Polickiej Ligi Scrabble Szkół Podstawowych

17 grudnia w Szkolnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Policach miał miejsce finał rozgrywek ligowych w scrabble. W turnieju wzięli udział uczniowie Ósemki oraz wychowankowie Ośrodka i Szkoły Podstawowej nr 1.

Tym razem w czołówce znaleźli się dwaj reprezentanci SP1 – Adam Maciągowski i Adam Kanciała. Honor Ósemki uratował po długim pauzowaniu Patryk Niegrebecki. Podsumowaliśmy także wszystkie turnieje i okazało się, że pierwszą edycję ligi wygrali uczniowie naszej szkoły:
I miejsce – Marta Radziwanowska
II miejsce – Olgierd Paska
III miejsce – Michał Palusiński.
Zwycięzcy turnieju oraz ligi otrzymali atrakcyjne nagrody, a wszyscy pozostali uczestnicy pamiątkowe gadżety.
Mamy nadzieję, że rozpoczynająca się niebawem II edycja naszej ligi przyciągnie jeszcze więcej słownikowych zapaleńców.