Decoupage – warsztaty w filii

Dnia 23 listopada 2016 r. odbyły się w naszej szkole warsztaty  niezwykle popularnej techniki twórczości kreatywnej jaką jest decoupage. Uczniowie klasy trzeciej mogli zapoznać się z samą techniką  oraz samodzielnie ozdobić przedmiot. Sama technika decoupage charakteryzuje się naklejaniem motywów tak, aby sprawiały one wrażenie ręcznie namalowanych. Może być ona z powodzeniem wykorzystywana jako metoda zdobienia wielu przedmiotów codziennego użytku, ale także jako sposób na tworzenie niepowtarzalnych elementów dekoracyjnych. Uczniowie podczas warsztatów mogli  obejrzeć już wykonane przedmioty jak szkatułki, butelki, wazony  czy kartki świąteczne oraz wykonali własnoręcznie piękne prace m.in. podkładki pod kubek, drewniane deseczki mogące służyć jako obrazek bądź dekoracje świąteczne. Warsztaty bardzo spodobały się uczestnikom,  którzy z zaangażowaniem wykonywali swoje prace i wyrazili chęć uczestniczenia w kolejnych. Przedstawiamy zatem zdjęcia prac i zachęcamy do wzięcia udziału w następnych zajęciach (o terminie będziemy informować).