Filiowe jasełka

Ostatni dzień nauki przed świętami dla uczniów klasy 3l  był wyjątkowo pełen wzruszeń. Najpierw pod choinką znalazły się przygotowywane z wielkim zapałem prezenty. Uczniowie byli podekscytowani i pełni radosnego oczekiwania. Potem składali życzenia i uroczyście podawali sobie prezenty.  Okazało się, że bardzo dobrze znają gusta kolegów i koleżanek. Każdy znalazł w swojej paczce coś, co sprawiło wiele radości. Potem oglądali jasełka przygotowane przez dzieci z zerówki i szykowali się do własnego występu. Podczas przygotowanego pod opieką pani Ewy przedstawienia uczniowie dzielili się radością jasełek oraz zmagali ze stresem występu przed wszystkimi uczniami szkoły. Z wielką radością śpiewali kolędy przy dźwiękach skrzypiec Natalii Pypy i flażoletów grupy uczniów z klasy 2k . Skomplikowane emocje wiązały się też z wręczaniem pracownikom szkoły samodzielnie wykonanych kartek świątecznych. Był to piękny dzień, w którym mogli doświadczyć wielkiego wachlarza emocji.