Wyniki II etapu Konkursu Matematycznego „Bawimy się w matematykę”

Dnia 3 grudnia 2016 r. odbył się drugi etap Konkursu Matematycznego „Bawimy się w matematykę”.

Podajemy  wyniki:


Do III etapu konkursu zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Klasy 4

Max liczba punktów -12
Minimalna liczba punktów – 9

L.p. Imię Nazwisko Klasa Ilość punktów
1 Dolak Jakub 4a 10
2 Kopczyński Dawid 4a 12
3 Kubik Samanta 4a 12
4 Michalak Łukasz 4a 12
5 Niedźwiecki Kacper 4a 12
6 Szulc Bartosz 4a 12
7 Wach Wiktoria  4a 12
8 Brończyk Emilia 4b 9
9 Formański Igor 4b 12
10 Kandor Dawid 4b 12
11 Schroeder Małgorzata 4b 9
12 Wardaszka Julia 4b 12
13 Dołęga Jakub 4c 12
14 Goliszewski Stanisław 4c 11
15 Gołasz Błażej 4c 12
16 Jakubowska Kalina 4c 12
17 Madrak Piotr 4c 12
18 Rzempała Magda 4c 10
19 Staniszewska Ewa 4c 11
20 Ziaja Justyna 4c 12
21 Zygoń Aleksandra 4c 5
22 Lewandowski Antoni 4d 12
23 Władyka Marta 4d 12
24 Czajkowska Wiktoria 4e 12
25 Janiszewska Amelia 4e 11
26 Kurkiewicz Marcin 4e 12
27 Lis Nikola 4e 12
28 Majewski Maciej 4e 12
29 Marszałek Dawid 4e 10
30 Nowak Mateusz 4e 12
31 Prymn Jakub  4e 12
32 Ratajczak Julia 4e 12
33 Targosińska Marcelina 4e 12
34 Walczak Łucja 4e 12
35 Kurek Alan 4f 11
36 Niedlich Szymon 4f 12
37 Osak Maciej 4f 9
38 Wojtowicz Szymon 4f 12
39 Wymiatał Bartosz 4f 12
40 Zeissel Andrzej  4f 12
41 Antczak Mateusz 4g 12
42 Gajewska Martyna 4g 9
43 Igras Mateusz 4g 12
44 Nowakowski Adrian 4g 12
45 Wójcik Anna 4g 9
46 Bajer Tomasz 4h 12
47 Bąkowska Daria 4h 12
48 Czapla Maja 4h 12
49 Grużewska Oliwia  4h 12
50 Kucharski Damian 4h 9
51 Matusiak Michalina 4h 9
52 Morszczyzna Paweł 4h 12
53 Niezgoda Natalia 4h 11
54 Samoszuk Hanna 4h 9
55 Walicki Wojciech 4h 12
56 Wincek Bartosz  4h 11

Do następnego etapu nie zakwalifikowali się:

L.p. Imię Nazwisko Klasa Ilość punktów
1 Grzejszczyk Martyna 4b 7
2 Mika Wojciech 4b 3
3 Mnich Weronika 4b 1
4 Szada – Borzyszkowski Mateusz 4b 1
5 Twardowska Iga 4b 8
6 Woźniak Karolina 4b 4
7 Dobieżyński Alan 4c 3
8 Mańkowska Alicja 4d 4
9 Grzyb Hiacynta 4e 3
10 Bednarski Hubert 4h 0

Klasy 5

Do następnego etapu  zakwalifikowali się:

Max liczba punktów – 6
Minimalna liczba punktów – 4

L.p. Imię Nazwisko Klasa Ilość punktów
1 Chabasińska Wiwiana 5a 6
2 Kałwa Adam 5a 6
3 Koral Gracjan  5a 5,5
4 Nowak Piotr 5a 5
5 Gawryszak Malwina 5b 5,5
6 Łuczków Alan 5b 4
7 Ogonowska Kalina 5b 6
8 Śliwa Klaudia 5b 4,5
9 Hamernia Jakub 5c 6
10 Kaźmierczak Aleksandra 5c 4,5
11 Nowak Jakub 5c 5
12 Porowska Olga 5c 4,5
13 Pecio – Crook Lukas 5c 5
14 Biała Oliwia  5e 6
15 Gazińska Alicja 5e 6
16 Jankowska Nikola  5e 5
17 Łątka Martyna 5e 5,5
18 Radziwanowski Michał 5e 6
19 Starczewska Martyna 5e 5
20 Steblecki Krystian 5e 4,5
21 Suska Aleksandra  5e 6
22 Bohonos Aleksandra 5f 5
23 Jarosz Gabriela 5f 4
24 Pawluk Maksymilian 5f 5,5
25 Rymarek Julia 5f 5,5
26 Drytkiewicz Klaudia 5g 5
27 Pestka Nina 5g 4
28 Serbinowski Kajetan 5g 4
29 Sterna Kajetan 5g 4,5

Do następnego etapu  nie zakwalifikowali się:

L.p. Imię Nazwisko Klasa Ilość punktów
1 Dziublewski Karol 5a 1,5
2 Konieczna Aleksandra 5b 0,5
3 Olszewski Jakub 5c 2
4 Laszczyk Maksymilian 5d 3
5 Widalski Marcin 5e 2,5
6 Kuchar Maciej  5f 2
7 Szewczyk Inga 5f 3,5
8 Tatesiuk Michał 5f 2
9 Budzińska Zuzanna 5g 3

Klasy 6

Do następnego etapu  zakwalifikowali się:

Max liczba punktów – 5
Minimalna liczba punktów – 4

L.p. Imię Nazwisko Klasa Ilość punktów
1 Michał Mazurak 6e 5
2 Szymon Stemler 6e 5
3 Rafał Dołega 6e 5
4 Martyna Borejza 6a 4
5 Konstantinos Lolas 6a 5
6 Maja Chopcia 6e 5
7 Julia Malec 6f 5
8 Szymon Pełka 6b 4
9 Igor Matuszewski 6b 5
10 Oliwia Rekść 6b 5
11 Alicja Szuper 6a 5
12 Alina Furman 6b 5
13 Patrycja Mikulska 6a 5
14 Edwin Opałka 6a 5
15 Aleksandra Koper 6b 5
16 Kamila Piotrowska 6a 4
17 Alicja Bućko 6b 5
18 Otylia Pacuła 6a 4
19 Damian Morawski  6g 5
20 Kordian Kostrzewa 6h 4
21 Kacper Orzechowski 6e 5
22 Bartosz Ziarkiewicz 6e 5
23 Natalia Niedźwiecka 6h 5
24 Oskar Kubicki- Filipowski 6f 5
25 Maria Brożyna 6e 4
26 Paulina Konecka 6g 5
27 Nadia Rybak 6f 5
28 Weronika Bromirska 6h 5
29 Nikola Rafalska 6e 5
30 Anna Kałwa 6h 5
31 Marta Radziwanowska 6d 5
32 Katarzyna Jarosz 6h 5

Do następnego etapu nie zakwalifikowali się:

L.p. Imię Nazwisko Klasa Ilość punktów
1 Kamil Boreczk 6e 2
2 Patrycja Pokusa 6e 1
3 Fabian Wawrzycki 6a 3
4 Szymon Pawlikiewicz 6b 3
5 Dawid Wysocki 6b 1
6 Maja Sochanowska 6b 0
7 Anna Paszko 6e 0
8 Olgierd Paska 6d 3
9 Wiktoria Gabriel 6g 1
10 Aleksandra Komorek 6b 1
11 Marta Greber 6c  1