PRZEDSZKOLAKI W SZKOLE

Dnia 25.01.2017r. naszą szkołę odwiedziła grupa Tęczoludków z Przedszkola Publicznego nr 9 w Policach. Dzieci uczestniczyły w dwóch zajęciach pokazowych.
W sali gimnastycznej pod opieką uczniów klasy II j  i wychowawcy p. Marty Gruchalskiej pokonywały tor przeszkód. Za zdobyte nowe umiejętności otrzymały „złote medale”. Następnie udały się do klasy, aby wziąć udział w swojej pierwszej lekcji w szkole. Pani Marzenna Janicka wraz z klasą II c przygotowała wiele ciekawych zadań i zagadek. Na koniec lekcji każdy Tęczoludek otrzymał dyplom za udział w swojej pierwszej lekcji szkolnej. Zajęcia bardzo podobały się dzieciom i były dla nich nowym ciekawym doświadczeniem. Zachęcam wszystkie dzieci z przedszkoli (niezależnie od wieku)  do udziału w zajęciach otwartych w naszej szkole. Będą to na pewno niezapomniane wspomnienia dla dzieci oraz pierwszy krok poznania środowiska szkolnego. W celu umówienia się na takie zajęcia proszę o kontakt mailowy: martagruchalska@go2.pl
Zapraszamy do galerii