WOŚP – filia

W filii naszej szkoły orkiestra grała już 20 -ty rok. Jak zawsze był kiermasz ciast, upieczonych przez mamy oraz tatusiów, loteria fantowa, malowanie twarzy i uroczysty koncert z udziałem dwóch zespołów muzycznych (flażolecistów i sekcji rytmicznej z dominacją dzwonków diatonicznych), artystów indywidualnych, zespołu wokalnego. Na koniec można było obejrzeć przedstawienie „Nowy” w wykonaniu klasy 3k i gościnnie zaproszonych do gry aktorskiej uczniów z innych klas. Wieczorem odbył się uroczysty koncert dla rodziców. Gościliśmy dwie grupy przedszkolaków z Przedszkola Publicznego nr 10. Zebraliśmy 1644 złote. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom za pomoc i wielkie serca. Grajmy dalej, bo warto!