Wyniki III etapu Konkursu „Bawimy się w matematykę”.

W sobotę 14 stycznia odbył się III etap Konkursu „Bawimy się w matematykę”. Podajemy  wyniki:

Do półfinału przechodzą uczniowie, którzy zdobyli co najmniej 9 punktów. 

Klasy 4

Maksymalna ilość punktów: 10

Minimalna ilość punktów: 9

L.p. Imię Nazwisko Klasa Ilość punktów
1 Dolak Jakub 4a 6
2 Gryzima-Grylicz Kornel 4a 10
3 Kopczyński Dawid 4a 9
4 Kubik Samanta 4a 10
5 Michalak Łukasz 4a 10
6 Niedźwiecki Kacper 4a 8
7 Pecio-Crook Peter 4a 10
8 Szulc Bartosz 4a 10
9 Wach Wiktoria  4a 7
10 Zaucha Hubert 4a 10
11 Balicki Wojciech 4b 10
12 Brończyk Emilia 4b 7
13 Formański Igor 4b 10
14 Kandar Dawid 4b 10
15 Schroeder Małgorzata 4b 8
16 Wardaszka Julia 4b 8
17 Dołęga Jakub 4c 10
18 Goliszewski Stanisław 4c 10
19 Gołasz Błażej 4c 10
20 Jakubowska Kalina 4c 10
21 Madrak Piotr 4c 9
22 Rzempała Magda 4c 9
23 Staniszewska Ewa 4c 10
24 Ziaja Justyna 4c 9
25 Lewandowski Antoni 4d 10
26 Władyka Marta 4d 8
27 Czajkowska Wiktoria 4e 8
28 Kurkiewicz Marcin 4e 10
29 Lis Nikola 4e 8
30 Majewski Maciej 4e 10
31 Marszałek Dawid 4e 10
32 Nowak Mateusz  4e 9
33 Prymon Jakub  4e 9
34 Ratajczak Julia 4e 9
35 Targosińska Marcelina 4e 9
36 Walczak Łucja 4e 9
37 Kurek Alan 4f 10
38 Niedlich Szymon 4f 10
39 Osak Maciej 4f 7
40 Wojtowicz Szymon 4f 10
41 Wymiatał Bartosz 4f 10
42 Zeissel Andrzej  4f 10
43 Antczak Mateusz 4g 7
44 Gajewska Martyna 4g 8
45 Igras Mateusz 4g 6
46 Kisiel Adrian 4g 9
47 Murak Oliwia 4g 8
48 Skłodowski Oliwier 4g 7
49 Wójcik Anna 4g 9
50 Bajer Tomasz 4h 9
51 Bąkowska Daria 4h 6
52 Czapla Maja 4h 10
53 Grużewska Oliwia  4h 10
54 Matusiak Michalina 4h 7
55 Morszczyzna Paweł 4h 10
56 Niezgoda Natalia 4h 8
57 Pinkos Tomasz 4h 9
58 Samoszuk Hanna 4h 2
59 Wincek Bartosz  4h 9

Klasy 5

Maksymalna ilość punktów: 10

Minimalna ilość punktów: 9

Chabasińska Wiwiana 5a 10
Kałwa Adam 5a 10
Koral Gracjan  5a 10
Nowak Piotr 5a 7
Serbinowski Kajetan 5a 10
Gawryszak Malwina 5b 10
Łuczków Alan 5b 10
Ogonowska Kalina 5b 10
Śliwa Klaudia 5b 10
Hamernia Jakub 5c 9,5
Kaźmierczak Aleksandra 5c 9,5
Nowak Jakub 5c 9,5
Porowska Olga 5c 9,5
Pecio – Crook Lukas 5c 10
Sorokin Aleksander  5c 10
Biała Oliwia 5e 6
Gazińska Alicja 5e 10
Jankowska Nikola 5e 2
Łątka Martyna 5e 10
Radziwanowski Michał 5e 9,5
Smoliński Marcin 5e 8
Starczewska Martyna 5e 9,5
Steblecki Krystian 5e 8
Stephani Alicja 5e 9,5
Suska Aleksandra  5e 10
Bohonos Aleksandra 5f 6,5
Pawluk Maksymilian 5f 3
Rymarek Julia 5f 10
Jarosz Gabriela 5e 9,5
Drytkiewicz Klaudia 5g 8
Sterna Kajetan 5g 10

Klasy 6

Maksymalna ilość punktów: 10

Minimalna ilość punktów: 9

L.p. Imię Nazwisko Klasa Ilość punktów
1 Opałka Edwin VI a 10
2 Piotrowska Kamila VI a 9
3 Szuper Alicja VI a 10
4 Furman Alina VI b 10
5 Radziwanowska Marta VI d 10
6 Kuźmińska Martyna VI e 10
7 Orzechowski Kacper VI e 10
8 Rafalska Nikola VI e 10
9 Stemler Szymon VI e 9
10 Ziarkiewicz Bartosz VI e 10
11 Kubicki-Filipowski Oskar VI f 10
12 Malec Julia VI f 10
13 Konecka Paulina VI g 10
14 Jarosz Katarzyna VI h 10
15 Kałwa Anna VI h 10
16 Niedźwiecka Natalia VI h 10
17 Ziółek Maksymilian VI h 9

Lista uczniów, którzy nie zakwalifikowali się do następnego etapu:

L.p. Imię Nazwisko Klasa Ilość punktów
1 Borejza Martyna VI a 6
2 Lolas Konstantinos VI a 7
3 Mikulska Patrycja VI a 8
4 Szott Maciej VI a 7
5 Bućko Alicja VI b 7
6 Koper Ola VI b 6
7 Matuszewski Igor VI b 8
8 Brożyna Maria VI e 7
9 Dołęga Rafał VI e 8
10 Mazurek Micha VI e 7
11 Roszkowska Julia VI e 6
12 Chopcia Maja VI e  6
13 Rybak Nadia VI f 5
14 Morawski Damian VI g 8
15 Bromirska Weronika VI h 6
16 Kostrzewa Kordian VI h 5