Pasowanie na czytelnika

W filii odbyło się pasowanie uczniów klasy I na czytelników biblioteki szkolnej. W przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy pomogły uczennice z klasy II L oraz III K. Wprowadziły one pierwszaków w świat baśni i bajek, a także pomagały w rozwiązaniu krzyżówki. Pierwszoklasiści wykazali się wiedzą na temat wartości czytania, szanowania książek oraz zachowania odpowiednich zasad przy czytaniu. Zostali zapoznani z regulaminem naszej biblioteki szkolnej i zasadami wypożyczania książek. Młodzi czytelnicy złożyli przyrzeczenie, że będą szanować i czytać książki. Dzieci otrzymały zakładki oraz dyplomy. Na zakończenie zostały wykonane pamiątkowe zdjęcia. Impreza przebiegła w przyjaznej i radosnej atmosferze. Świeżo upieczonym czytelnikom życzymy wielu fascynujących chwil spędzanych z książką.

Zapraszamy do galerii.