Finał Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Policach „Gryfik”

WYRÓŻNIENIA GRYFIKA 2017
     25 marca 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 8 w Policach odbył się finał VII Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Policach GRYFIK 2017. Wzięło w nim udział 70 finalistów, którzy reprezentowali klasy młodsze ze szkół z Gminy Police.
Jury konkursowe w składzie nauczycieli z różnych szkół wyróżniło następujące dzieci :

KLASY I

Agnieszka Cukrowska – SP Trzebież
Aleksandra Kowalczyk – SP Trzebież

GRATULACJE !

Wszyscy Finaliści otrzymali książeczki „Legendy Ziemi Polickiej” oraz nagrodę specjalną. Będzie to spotkanie warsztatowe z autorem Mirosławem Wacewiczem i ilustratorem Marcinem Przydatkiem, na które zapraszamy wszystkich Finalistów 1 kwietnia 2017 roku w sobotę do Szkoły Podstawowej nr 8 na godz. 10.00. Czas spotkania około 3 godzin.
       Dzielnym Finalistom dziękujemy za udział w konkursie. Nauczycielom i Rodzicom dziękujemy za przygotowanie dzieci. Dziękujemy zaangażowanym nauczycielom z różnych szkół za pomoc w organizacji finału. Klasom III dziękujemy za trzy lata z Gyfikiem, a klasy I i II zapraszamy za rok.
      Więcej informacji o finale GRYFIKA 2017 będziecie mogli wkrótce zobaczyć w reportażu w zakładce GRYFIK 2017. A teraz zapraszamy do obejrzenia zdjęć . Zapraszamy.