‘’ SACRUM W LITERATURZE POLSKIEJ’’

Dnia 14 marca w naszej szkole 18 uczniów z klas trzecich wzięło udział w konkursie recytatorskim pt.: ‘’ SACRUM W LITERATURZE POLSKIEJ’’. Z ogromnym przeżyciem w obecności jury i rodziców przeżywaliśmy pięknie recytowaną poezję religijną i z wielką zadumą podziwialiśmy odwagę i piękno serc, bo to właśnie z głębi serc płynęły niczym melodia wypowiadane słowa.
   Po zakończonej recytacji chwila odpoczynku i zasłużone słodycze, które pomogły nam w krótkiej przerwie w oczekiwaniu na wyniki naszego konkursu. Z radosnym śpiewem doczekaliśmy się ogłoszenia wyników przez jury.

I miejsce – Kościołek Jakub z kl. III a,

II miejsce –Chruściel  Julia z filii

III miejsce- Koral  Grzegorz z kl. III e

Wyróżnienie- Boboń  Karolina z kl. III j

Wszyscy uczestnicy otrzymali ogromne brawa i nagrody. Dziękujemy za udział w konkursie i życzymy wytrwałości we wspinaniu się na szczyty piękna i wartości, która uczy i rzeźbi w duszy piękno i miłość do Boga i bliźniego.