Gminny konkurs Języka Angielskiego

W piątkowe południe, 12 maja, zakończyliśmy ostatni etap Gminnego Konkursu Języka Angielskiego. Od wielu lat uczniowie klas IV-VI rywalizują ze sobą najpierw w konkurencji indywidualnej, a potem drużynowej. W naszej „Ósemce” ponownie gościliśmy SP 1, 2, 3, SP Tanowo i Pilchowi, SP Trzebież oraz SP Niekłończycę.
Wszystkie szkoły do ostatniego zadania dzielnie walczyły o punkty, by wreszcie zakończyć wysiłki w następującej kolejności:
miejsce I Szkoła Podstawowa nr 1 i Pilchowo
miejsce II Szkoła Podstawowa nr 2 i 3
miejsce III Szkoła Podstawowa nr 8

W rywalizacji indywidualnej najlepsi okazali się następujący uczniowie:
miejsce I klas IV Peter Pecio-Crook SP 8
miejsce I klas V Adam Kałwa SP 8
miejsce I klas VI Jakub Kalin SP 8
miejsce II klas IV Marcin Onik SP 2
miejsce II klas V Błażej Gorajski
miejsce II klas VI Ania Kałwa SP 8
miejsce III klas IV Magda Głażewska SP Tanowo
miejsce III klas V Julian Kawula SP 8
miejsce III klas VI Jakub Pańkowski SP 2
Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy wiedzy, a fundatorowi nagród – Gminie Police – składamy serdeczne podziękowania za wsparcie naszego konkursu. Wyróżnieni uczniowie wrócili do domów nagrodami rzeczowymi, a zdobywcy I miejsc wyjadą na wycieczkę zorganizowaną dla laureatów wszystkich konkursów na poziomie gminnym.

Konkurs wspólnie zorganizowali nauczyciele naszej szkoły, Ewa Jędruch-Dembek, Halina Kamińska, Małgorzata Miłoszewska i Beata Obuchowska, a w przeprowadzeniu pomogły również panie Magdalena Nakonieczna i Agata Stefańska.
Pragniemy też podziękować pani dyrektor Joannie Mierzwie za obecność na konkursie oraz wsparcie podczas intensywnych prac jurorskich.