Projekt czytelniczy „Poznaję polskie zabytki”

W kwietniu 2017 r. klasa 4d brała udział w projekcie czytelniczym: „Poznaję polskie zabytki”. Uczniowie wyszukiwali informacje w dostępnych w bibliotece szkolnej książkach na temat Wawelu, Zamku Królewskiego w Warszawie, zamku w Ogrodzieńcu czy innych wspaniałych polskich zabytków. Czytali legendy związane z wybranymi obiektami.Uczniowie wykonywali także pracę plastyczną. Podsumowaniem projektu czytelniczego było wykonanie gazetki ściennej w sali 42. Wykorzystane również zostały ilustracje do legend: o” Bazyliszku”i ” Smoku Wawelskim „, wykonane przez uczniów klasy piątej. Uczniowie klasy 4d realizowali projekt czytelniczy pod kierunkiem nauczycieli: pani Grażyny Krupowies i Barbary Witkowskiej.