„Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III”

Słowa piosenki „W życiu piękne są tylko chwile…” znakomicie oddają charakter uroczystości zakończenia klas trzecich w Szkole Podstawowej nr 8 im. Jana Pawła II w Policach. O godzinie 900, po uroczystym „Polonezie”, wprowadzeniu Sztandaru Szkoły i odśpiewaniu hymnu, Pani Dyrektor, oficjalnie rozpoczęła spotkanie, witając serdecznie wszystkich zebranych. Podziękowała uczniom, rodzicom oraz nauczycielom na całoroczną pracę oraz życzyła miłego wypoczynku.

W części artystycznej uczniowie prezentowali swoje talenty wokalne i taneczne.
Najlepsi uczniowie zostali wyróżnieni odznaką „Wzorowy Uczeń” i książkami, a rodzicom wręczono Listy Gratulacyjne. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!
Po części oficjalnej wszyscy udali się do klas po odbiór świadectw. Zatem wakacje można uznać za rozpoczęte.
Wszystkim Wam życzymy udanego wypoczynku, wspaniałej pogody
i niezapomnianych wrażeń, a także ochoczego powrotu do szkoły !
Zapraszamy do  galerii